Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
12 Eylül 2018 ( 633 izlenme )
Reklamlar

AKP'den şaka gibi alkol itirazı!

Çanakkale'de Çınarlı köyü Dardanos mevkisi Hasan Mevsuf sokaktaki bir alanı içkili yer bölgesine alma teklifine AKP Grup Başkan Vekili Tülay Ömercioğlu'ndan ilginç bir itiraz geldi. Ömercioğlu, ''Sıcakta alkolün etkisi artarak değişik fikirlerin oluşturulabileceği konusunun doğurulduğu bir ortam'' ifadesini kullandı.


Çanakkale'de Çınarlı köyü Dardanos mevkisi Hasan Mevsuf sokaktaki bir alanı içkili yer bölgesine alma teklifine AKP Grup Başkan Vekili Tülay Ömercioğlu'ndan ilginç bir itiraz geldi.

Cumhuriyet'ten Hazal Ocak'ın haberine göre Çanakkale Belediyesi'nin geçen günlerde gerçekleşen meclis toplantısında ilginç bir tartışma yaşandı. Hasan Mevsuf sokaktaki bir alanı içkili yer bölgesine alma teklifine AKP Grup Başkan Vekili Tülay Ömercioğlu itiraz etti.

Ömercioğlu itiraz gerekçesinde, "Halk plajı olarak adlandırılan, bütün gün sıcağın altında denize girilip çıkılan, sıcakta alkolün etkisi artarak değişik fikirlerin oluşturulabileceği konusunun doğurulduğu bir ortam" ifadesini kullandı.

Ömercioğlu "Ben doğrudan doğruya toplumdaki konumu göz önüne alarak söylüyorum ki; toplumda her gün çocuk tacizleri duyduğumuz, çocuk istismarları duyduğumuz bir ortam var. İsteyen gülebilir. Psikolojide okuduysanız buyurun, okumadıysanız inceleyin bunları. Böyle bir ortamda buna müsaade ediyorsanız, biz de onaylayacağız. Bütün yükümlülüğü sizindir" dedi.

Kısa süreli tartışmanın ardından oylamaya sunulan teklif oy çokluğuyla kabul edildi.

https://www.abcgazetesi.com/guncel/akpden-saka-gibi-alkol-itirazi/haber-104005

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barolardan Feyzioğlu hamlesi! 'Bir AKP'li nasıl konuşamaz' sorusunun cevabı bu videoda ! Bursa’da suya yüzde 15 zam 'ihtiyaç sahiplerine su jesti' diye duyuruldu! Şehit annesi Bahçeli'yi de danışmanını da rezil etti!