Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Ocak 2020 ( 258 izlenme )
Reklamlar

AKP Genel Sekreteri, Mansur Yavaş'ı eleştireyim derken alay konusu oldu


AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, Mansur Yavaş'ı eleştirmek isterken 2018 yılına ait fotoğraf kullandı. Şahin'in paylaşımı alay konusu oldu


AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Mansur Yavaş’ı eleştirmek isterken 2018 yılına ait kendi dönemlerindeki fotoğrafları kullandı.

Ankara'da kentin hemen hemen tüm ilçelerinde etkisini gösteren kar yağışına ilişkin paylaşım yapan Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmek için 2018 yılına ait haber fotoğraflarını kullandı.

Şahin'in paylaşımları alay konusu oldu.

Daha önce Melih Gökçek de 2017 yılına ait, “Eskiden Melih Gökçek ve iş yaptırdığı şirketler hassastı. Şimdilerde en yoğun saatlerde yollar kesilir, yol tamiratları haftalar sürer oldu” şeklindeki tweeti paylaşmış ve “Umarım Mansur Yavaş’a oy verenler farkı fark etmeye başlamıştır” ifadeleriyle kendi dönemini eleştirmişti.

akp-genel-sekreteri-yavas-i-elestireyim-derken-alay-konusu-oldu-671531-1.

akp-genel-sekreteri-yavas-i-elestireyim-derken-alay-konusu-oldu-671533-1.


https://www.birgun.net/haber/akp-genel-sekreteri-mansur-yavas-i-elestireyim-derken-alay-konusu-oldu-282956

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

IŞİD'e katılan 300 cihatçı Türkiye'de saklanıyor! 'İmamoğlu valiye it dedi' yalanıyla VİP kumpası da ellerinde patlayan yandaşların makasladığı görüntüler ! Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Seçilmiş son Başbakanım' dedi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sert sözlerle eleştirdi! ABD’deki asgari ücret, bizim profesör maaşına denk!