Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Kasım 2018 ( 113 izlenme )
Reklamlar

AKP'l belediyeden seçime az süre kala dikkat çeken ihale!

AKP’li Kocaeli Gebze Belediyesi 31 Mart 2019 seçimleri öncesinde dikkat çeken bir ihaleye çıktı. Belediye 8 bin adet 200 liralık alışveriş kartı alımı için harekete geçti.


Kentin en büyük ilçe belediyesi olan AKP'li Gebze Belediyesi 4 Aralık Salı günü, yerel seçimlerden sadece 4 ay önce 8 bin adet alışveriş kartı satın alacak.


Seçim öncesi dikkat çeken ihale!

Yardım kolilerinin yerine geçecek alışveriş kartlarının alımının, seçimlere sayılı günler kala yapılması dikkat çekti.

basliksiz-1

Her birinde 200 lira yüklü olacak olan kartlar ilçe genelinde Ademyavuz, Yavuzselim, Cumhuriyet, Hürriyet, Mimarsinan, Ulus ve Beylikbağı mahallelerinde en az 15 markette geçerli olacak.

Belediye ilk etapta 8 bin kart için minimum 1 milyon 600 bin lira ödeme yapacak. İhtiyaç halinde söz konusu kartlara yeniden yükleme yapılabilecek.

Kent muhalefeti ise yapılacak olan yardım ihalesini “seçim yatırımı” olarak değerlendiriyor.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/secim-oncesi-dikkat-ceken-ihale-2731382/?fbclid=IwAR3NPXA64W8MEKgRTVE-4UwypwtOEXm6LJ_F-A3cvVUOTSaz8i8dRk0HumM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kriz ankette kendini gösterdi! Kaftancıoğlu: Seçim gecesi AKP ıslak imzalı tutanakların elimizde olup olmadığını araştırıyordu CHP'li Faik Öztrak'tan Tank Palet açıklaması "Çok ciddi usulsüzlükler yapılmış!" İmamoğlu 'Belediyenin lojmanı var 60 dönüm arazide. 14 aile yaşıyor, 40 tane güvenlik çalışıyor. Anadolu'daki belediye başkanı, Florya’da kalıyor !'