Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Kasım 2018 ( 115 izlenme )
Reklamlar

AKP'l belediyeden seçime az süre kala dikkat çeken ihale!

AKP’li Kocaeli Gebze Belediyesi 31 Mart 2019 seçimleri öncesinde dikkat çeken bir ihaleye çıktı. Belediye 8 bin adet 200 liralık alışveriş kartı alımı için harekete geçti.


Kentin en büyük ilçe belediyesi olan AKP'li Gebze Belediyesi 4 Aralık Salı günü, yerel seçimlerden sadece 4 ay önce 8 bin adet alışveriş kartı satın alacak.


Seçim öncesi dikkat çeken ihale!

Yardım kolilerinin yerine geçecek alışveriş kartlarının alımının, seçimlere sayılı günler kala yapılması dikkat çekti.

basliksiz-1

Her birinde 200 lira yüklü olacak olan kartlar ilçe genelinde Ademyavuz, Yavuzselim, Cumhuriyet, Hürriyet, Mimarsinan, Ulus ve Beylikbağı mahallelerinde en az 15 markette geçerli olacak.

Belediye ilk etapta 8 bin kart için minimum 1 milyon 600 bin lira ödeme yapacak. İhtiyaç halinde söz konusu kartlara yeniden yükleme yapılabilecek.

Kent muhalefeti ise yapılacak olan yardım ihalesini “seçim yatırımı” olarak değerlendiriyor.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/secim-oncesi-dikkat-ceken-ihale-2731382/?fbclid=IwAR3NPXA64W8MEKgRTVE-4UwypwtOEXm6LJ_F-A3cvVUOTSaz8i8dRk0HumM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Erdoğan klasiği 'Barzani konusunda yanılmışız !' Otomotiv şirketleri tıbbı cihaz üretmek için sıraya girdi Canan Kaftancıoğlu: Somut olarak 23 Haziran’da gördük İçişleri Bakanlığı, İBB Başkanı İmamoğlu hakkında 27 soruşturma açmış!