Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Mart 2019 ( 24 izlenme )
Reklamlar

AKP’li başkan adayından AKP’li vekillere “şaibeli” suçlaması!


AKP Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, sosyal medya mesajıyla AKP Malatya Milletvekkileri Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı’ya ağır göndermelerde bulundu.AKP Malatya Milletvekillerine daha önce AKP Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu tepki göstermişti.

Ayrıca, Ali Ekinci, AKP Battalgazi Belediye Başkan aday adaylığı sürecinde “Malatya 5’ten büyüktür” diyerek tepki vermişti.

Bu tepkilerin ardından, seçime çok kısa bir süre kalmışken Kele Belediye Başkanı Cemal Akdemir’den dikkat çeken bir çıkış geldi.

Kayısı Haber’in haberine göre; AKP Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin Kale Belediye Başkanlığını ziyaretinden fotoğraflar paylaşan Başkan Akdemir aynen şunları yazdı:

“Bütün şahibelerden uzak Malatyamızın seçilmiş tek Milletvekili eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci beyefendi Kale Belediyemizi ziyaret etti. Kendisine teşekkür ediyoruz.”

Başkan Akdemir’in paylaşımı Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı’nın “şaibeli” olduğu hatta “tek milletvekili” derken “şaibeli milletvekilleri” olduğu yorumlarına neden oldu.

İşte o ziyaretten kareler ve o mesaj:

https://odatv.com/akpli-baskan-adayindan-akpli-vekillere-saibeli-suclamasi-14031923.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ağa bizimle eğleniir! Erdoğan: Kriz filan yok, hepsi manipülasyon Katar Şeyhi’nin hibe ettiği uçak ilk kez görüntülendi Erdoğan reytinglerde çakıldı! Benzin fiyatlarına zam!