Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
18 Aralık 2017 ( 484 izlenme )
Reklamlar

AKP'li Başkanın istifasını davul - zurnayla kutladılar!

Esenyurt'ta inşaat şirketleri tarafından dolandırıldıklarını iddia eden vatandaşlar, davullu zurnalı eğlence ile Necmi Kadıoğlu'nun Esenyurt Belediye Başkanlığı'ndan istifasını kutladı. Vatandaşlar, “Bizim mağdur olmamızda kimin parmağı varsa, ona hakkımızı helal etmiyoruz" dediler.

Esenyurt Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Necmi Kadıoğlu'nun belediye başkanlığı döneminde yapılan inşaatlar ve bu inşaat firmalarının mağdurları hep gündemde olmuştu. Esenyurt'taki emlak mağdurları dün Kadıoğlu'nun istifasını davullu zurnalı eğlenceyle kutladı. Esenyurt Meydanı'nda bir araya gelen vatandaşlar burada yaptıkları açıklamada, "2011'den beri parasını ödediği halde ev sahibi olmayı bekleyenler var. Esenyurt eski Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nda defalarca çağrıda bulunmamıza rağmen yardım isteklerimizi geri çevirdi" diye konuştular. 

'HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ'

Mağdurlar, geçtiğimiz günlerde yaptıkları başka bir eylemle Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nu kendilerine sahip çıkmadığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şikâyet etmişti. Sorunlarının çözümünü istediklerini söyleyen vatandaşlar, "Bizim mağdur olmamızda kimin parmağı varsa ona hakkımızı helal etmiyoruz" dediler. Yapılan açıklamanın ardından dağılmayan grup yağan yağmura rağmen davul zurna eşliğinde halay çekip, sevinç gösterisinde bulundu.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/turkiye/akp-li-baskanin-istifasini-davul-zurnayla-kutladilar-h65481.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Bursa Belediyesi'nin borcu dudak uçuklatıyor! FETÖ'den tahliye olan Nazlı Ilıcak'ı hatırlayalım '1 Kasım'da Osmanlı saltanatı yıkılmıştı, Türkiye Cumhuriyeti saltanatı da yıkılacak !' Herkes dün gece bu soruyu sordu Ekime kadar toplam 173 milyar dolar ödenecek!