Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
30 Mart 2019 ( 1032 izlenme )
Reklamlar

AKP'li belediye başkan adayı daha seçim olmadan sonuçları açıkladı!


AKP'nin Malatya adayı Selahattin Gürkan, 31 Mart yerel seçimleri daha olmadan şehirde yapılan Kent Müzesi'nde, başkan olarak görev yapmış kişilerin fotoğraflarının olduğu alana kendi fotoğrafını da koydurdu.

AKP Malatya Battalgazi Belediye Başkanı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Selahattin Gürkan, dikkat çeken bir olaya imza attı.

Selahattin Gürkan, şehirdeki Kent Müzesi’nde, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapmış olan isimlerin fotoğraflarının konulduğu alana kendi fotoğrafını da koyarak tarih olarak 2019 yazdırdı. Şimdiden seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kendini gösteren Gürkan’ın, seçimlere sayılı günler kala bu girişiminin yanı sıra bir başka gelişme daha yaşandı.

Henüz açılışı gerçekleştirilmeyen ve seçimlerden önce açılması beklenen Kent Müzesi’ne kendi adına bir de oda yaptıran Selahattin Gürkan, bu özel odada kişisel eşyalarını ve fotoğrafını sergileyerek ikinci bir skandal olaya daha imza attı.

selahattin_grkan_5.jpgselahattin_grkan_4.jpgdfmkldfmkldf.jpgdfbgbgbgfgf.jpg

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/daha-secim-olmadan-sonuclari-acikladi-228654h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TOKİ, Atatürk Orman Çiftliği’ni açık arttırma ile satışa çıkardı! Muharrem İnce "Duydum ki bugün bir genelge yayımlıyorlarmış, ince belli bardakla çay içmeyi de yasaklayacaklarmış.İnce korku böyle bir şey!" İşe giden kadının yolunu bıçakla kesip tecavüz etmeye kalkıştı! Milyonlarca memur ve emekliye kötü haber! Maaş oyunlu zam sağanağı