Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Kasım 2018 ( 61 izlenme )
Reklamlar

AKP’li belediye Ramazan programı için Uğur Işılak’a 1.2 milyon TL ödemiş!

AKP’li Uğur Işılak’ın bir TV için yaptığı ramazan programının karşılığında AKP’li Meram Belediyesi’nden 2012 yılında 1 milyon 200 bin TL aldığı ortaya çıktı.


Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaptığı “Dombra” şarkısıyla bilinen eski AKP Milletvekili Uğur Işılak’ın, yandaş Kanal 24 televizyonu için sunduğu ramazan programı nedeniyle AKP’li Meram Belediyesi’nin iştiraki olan şirketten 1 milyon 200 bin TL aldığı ortaya çıktı.

2012 yılının Ramazan ayında Kanal 24’te yayınlanan, Meram Belediyesi’nin Uğur Işılak’a yaptırdığı  “Meram’a Geldim” adlı program 30 gün sürmüştü.

Sözkonusu program, halen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Danışmanı olan Yiğit Bulut’un o dönem genel yayın yönetmeni olduğu Kanal 24’te canlı olarak yayınlanmıştı.

Oda TV‘nin haberine göre Meram Belediyesi’nin iştiraki olan Pelitaş şirketi Uğur Işılak’a, 6 yıl önce programı için 1 milyon 200 bin TL ödedi.

İşte o ödemenin faturası:

http://gazetemanifesto.com/2018/akpli-belediye-ramazan-programi-icin-ugur-isilaka-1-2-milyon-tl-odemis-219226/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dilipak: Hilafet kaldırılmadı, halifelik yetkisi Erdoğan’da CHP’den İstanbul’da seçimlerin yenilenmesi konusuna dair açıklama! Canan Kaftancıoğlu: Halka nasıl ihanet edildiğine dair belgeler elimizde Hande Fırat, Murat Çelik ve Hakan Çelik…’Haber yapmak yerine haber oldular!'