Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
09 Mart 2019 ( 98 izlenme )
Reklamlar

AKP’li Gülpınar’dan itiraf gibi sözler: Dini neden kullanmayayım?

AKP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, "AK Parti'ye oy verirseniz Allah sizden mahşer gününde hesap sormayacak" şeklindeki sözlerine yönelik gelen dini siyasete alet ettiği eleştirilerine, "Neden kullanmayayım ki arkadaşlar? Sen de kullan. Din benim tekelimde değil ki'' sözleriyle yanıt verdi.


Sputnik’te yer alan habere göre AKP’li Gülpınar, kendisinin dini siyasete alet etmekle suçlanmasını anlamadığını belirterek, “Neden kullanmayayım ki arkadaşlar? Sen de kullan. Din benim tekelimde olan bir şey değil. AK Parti’nin tekelinde olan bir şey değil. Bunu herkes kullanabilir” dedi.

‘Allah o emaneti bize verdiğinizden dolayı size inşallah mahşerde hesap sormayacak’ demişti


AKP'li vekilden skandal sözler ! 'Oyunuzu bize verirseniz, Allah size hesap sormaz'

  

Gülpınar, “Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor, bu emir hepimiz için geçerli, sadece yöneticiler için değil, herkes için, halk için de geçerlidir. Halk emaneti nasıl verir, halk sandığın başına gider, oyunu atar ve emanetini verir. Allah size bir emanet veriyorsa, illaki bunun hesabını soracak demektir” derken, “Vicdan rahatlığıyla size diyorum ki, yarın inşallah mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, Allah o emaneti bize verdiğinizde dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak” ifadelerini kullanmıştı.

http://halktv.com.tr/sozleri-skandal-yaratmisti-akpli-gulpinardan-itiraf-gibi-sozler-dini-neden-kullanmayayim-383566

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zeybekçi'den 15 Temmuz itirafı 'O gün meclise hazırlıklı gitmiştik. Ruhsatlı silahım ve 3 şarjörle bekliyordum !' Yüksek dozda dine maruz kalırsanız ne olur ? pkk'lı Bahoz Erdal öldürüldü iddiasının videosu ! Kızını taciz eden gruba tepki gösteren babaya satırlı, bıçaklı saldırı !