AKP'li Tevfik Göksu yine ters köşe! 'Biz toplam 630 km raylı sistem teslim etmişiz' Ulaştırma Bakanı 'İstanbul'un faal raylı sistem ağı şu anda 233 km!'

18 izlenme04 Ekim 2020
Reklamlar

İBB Meclis Üyesi Tarık Balyalı Twitter hesabından "Daha önce de söylemiştim. Gerçeklerin bir gün mutlaka ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır." diyerek Esenler Belediye Başkanı ve İBB AKP Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu'yla ilgili çok konuşulacak bir video paylaştı.  

Balyalı'nın paylaştığı videoda Tevfik Göksu'nun "Biz toplam 630 kilometre raylı sistem teslim etmişiz" ifadelerini kullandığı görülüyor.  

Aynı videoda 3 Ekim'de açıklama yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun İstanbul'un faal raylı sistem ağı şu anda 233 kilometre" dediği görülüyor. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit aileleri ve gazilere bir ayıp daha! Beyoğlu Belediyesi’nin ihalesi yabancıya gitmedi! Başkan yardımcısının akrabaları 811 bin liralık ihaleyi aldı! Engin Ardıç , Saray mönüsünü böyle savundu! "Kuru fasulye, pilav mı olsaydı?" Köy enstitüsü mezunu Fikri öğretmenden ibretlik tavsiyeler