Home
23 Kasım 2021 ( 24 izlenme )
Reklamlar

AKP'li yöneticiden flaş seçim çağrısı! "Tek yolu sandıktır"


AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Türk lirasının dolar karşısında kırdığı yeni değer kaybı rekorunun ardından sosyal medya hesabından dikkatleri üzerine toplayan bir paylaşım yaptı. Kabaktepe, paylaşımında seçim çağrısında bulundu.


Türk lirasındaki değer kaybı katlanarak hızlanıyor. Son olarak dolar kuru 13,45 seviyesini görerek tarihi rekor kırdı. Ekonomik kriz vatandaşı sıkıntıya sokarken AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe Twitter hesabından yaptığı paylaşımda seçime işaret etti.

'TEK YOLU SANDIKTIR'

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "Finansal krizlerle, ekonomik manipülasyonlarla Türkiye’yi dize getirmeye çalışmak, daha önce denenen ve başarılı olmayan operasyonlardır. Türkiye’ye yön vermenin tek yolu sandıktır. Aziz milletimizin iradesi, bu operasyonların üstündedir." ifadelerini kullandı. 

İşte Kabaktepe'nin paylaşımları:

ERDOĞAN VE BAHÇELİ 'ERKEN SEÇİM YOK' DİYOR

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, başta CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere muhalefet partilerinin yaptığı acil erken seçim çağrılarını reddetme ısrarı sürüyor. Erdoğan, en son bugün yaptığı açıklamalarda konuya ilişkin "Hâlâ erken seçim, erken seçim. Ya olmayacak erken seçim. Bunlar kiminle yürüdüklerinin farkında değiller. Geçti onlar, tarih oldu. 15 ayda 20 ayda bir seçim yapmak bunlar ilkel kabileler işidir" demişti.

Erdoğan'ın ısrarlı açıklamalarına rağmen Osman Nuri Göktepe'nin bu çağrısına parti içerisinden nasıl bir karşılık verileceği merak konusu oldu.


https://www.krttv.com.tr/gundem/akpliyoneticidenflassecimcagrisitekyolusandiktirh101231.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adana'daki Sinem Apartmanı böyle yıkıldı! İşte o anlar.... İBB’ye erken ödenen 1 milyar TL ne oldu? Bakan Şimşek’in yediği kumpir de zamlardan nasibini aldı İranlı kadının Atatürk hakkında söyledikleri elden ele dolaşıyor: Gerçek dünya lideri işte böyle olur!