Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
01 Şubat 2019 ( 213 izlenme )
Reklamlar

AKP otobüsü bakanlık otoparkında

Acaba oraya sıradan bir vatandaşın veya mesela CHP otobüslerinin park etmesine de izin verilir miydi?Ankara'yı bilmeyenler için anlatalım.

Meclis'in bir tarafı Atatürk Bulvarı, bir diğer tarafı İsmet İnönü Bulvarı'na bakıyor.

Meclis'in İsmet İnönü Bulvarı tarafının tam karşısında da Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı var.

17 Şubat 2016'da üst düzey askerlerin oturduğu lojmanların bulunduğu ve 29 kişinin hayatını kaybettiği Merasim Sokak'ta düzenlenen bombalı terör saldırısından sonra İsmet İnönü Bulvarı'nın Emniyet ve Bakanlık tarafı tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı.

Yaklaşık 2 yıldır kapalı olan bu bölgede bazı inşaatlara başlandı. Yine Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Ankara'nın ana arteri olan Atatürk Bulvarı tarafındaki bir şerit İçişleri Bakanlığı'na giriş sağlamak üzere düzenlendi. Tüm bölge bariyerlerle çevrildi.

Bu arada İçişleri Bakanlığı'nın arkasındaki otoparkta inşaat yapıldığı için sadece İsmet İnönü Bulvarı ve Atatürk Bulvarı tarafında kapatılan bölümler değil, Atatürk Bulvarı'nın üstü de kurum personelinin arabaları veya servis araçları için otopark haline geldi.

Bunları anlatmamızın sebebi mi?

Bariyerlerle çevrili, yani İçişleri Bakanlığı'nın giriş bölümünde yer alan fiili otoparka bugün AKP otobüslerinin de alındığı görüldü.

Muhtemelen Meclis'e ya da Erdoğan'ın düzenlediği aday tanıtım toplantısına gelmişlerdi.

Dikkat çekmek istediğimiz şu: 

Acaba oraya sıradan bir vatandaşın veya mesela CHP otobüslerinin park etmesine de izin verilir miydi?

https://odatv.com/akp-otobusu-bakanlik-otoparkinda-31011949.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'den bir istifa daha! Zehir zemberek sözler... İYİ Partili vekilden bomba koronavirüs iddiası! "Hastaların yüzde 80'i dışarıda virüsü bulaştırmaya devam ediyor. Süreci iyi yönetemediniz" Bursa Şehir Hastanesi için 4 hastane kapatılacak! Özgür Özel söz verdi "Cumhuriyetimizin 100. yılı kaçak sarayda değil layık olduğu Çankaya Köşkü'nde kutlanacak!"