Home
26 Şubat 2024 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Atatürk'e hakaret eden 'soysuzların' hepsi bir karede! Resmi büyütüp çelenkleri gönderenlerin ismine bakın


Oğuzhan Atsız, sosyal medya hesabından, Halil Konakçı ve Şevki Yılmaz’ın da içinde bulunduğu bir fotoğraf karesi paylaştı ve “Atatürk’e soysuz diyen namussuzların hepsi bir karede” yorumunu paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Oğuzhan Atsız, sosyal medya hesabında, Atatürk düşmanlığıyla tanınan kişilerin bir restoranın önünde çektirdikleri fotoğrafı paylaştı ve “Atatürk’e soysuz diyen namussuzların hepsi bir karede. Bu alçakların yüzünü unutmayın!” açıklamasında bulundu.

ekrangoruntusu20240226164308.pngGeçtiğimiz günlerde II. Abdülhamid'in 4. kuşak torunu olan Orhan Osmanoğlu'nun kızı Berna Sultan Osmanoğlu’nun düğününde, eski Refah Partisi Milletvekili ve Yeni Akit yazarı Şevki Yılmaz, Atatürk’e lanet okumuş ve Atatürk hakkında “Selanik’ten gelen dönme” tabirini kullanmıştı. Bu söylemler sırasında düğünde bulunan, şeriat yanlılığı ve Atatürk düşmanlığıyla bilinen Halil Konakçı’nın da güldüğü ve “amin” dediği görülmüştü.

ggu5eslxaaapyy0.jpegNasuh Bektaş ise, Atsız’ın paylaşımını alıntılayarak, “Resmi büyütüp çelenkleri gönderenlerin ismine bakınız.” yorumunda bulundu. Gönderilen çelenklerin arasında Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ve İstihbarat Başkanı Selami Yıldız’ın da olması dikkat çekti.

ekrangoruntusu20240226172552.png

ekrangoruntusu20240226172616.png

Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeşili katledip kaçak fabrika diktiler! İmamoğlu’nu tehdit eden şüpheli: Sana kanını içiririm! Ünlü ekonomist Çapa: Faizlerin yükselmesinin tek nedeni Erdoğan'dır Hindu lider Sudhir Suri Hindistan'da vurularak öldürüldü