Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Mayıs 2019 ( 38 izlenme )
Reklamlar

Atatürk'ün ajansı Atatürk düşmanını böyle andı!


Atatürk’ün talimatıyla 6 Nisan 1920’de Milli Mücadele haberlerini Türk vatanı ve dünyaya duyurmak için kurulan Anadolu Ajansı, Atatürk’e ve Cumhuriyet’e düşmanlığı ile bilinen Kadir Mısıroğlu’nu andı.

Atatürk’ün kurduğu Anadolu Ajansı, dün akşam vakitlerinde hayatını kaybeden Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı ile bilinen Kadir Mısıroğlu için mesaj yayınladı.

Ajansın resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Mısıroğlu için,” Tarihin gerçekliği yoluna adanmış bir ömür “ ifadesi kullanılırken, aynı başlıkla Mısıroğlu’nun hayatını anlatan haberin linki de verildi. Atatürk’ün talimatıyla 6 Nisan 1920’de Milli Mücadele haberlerini Türk vatanı ve dünyaya duyurmak için kurulan ajansın “Keşke Yunan kazansaydı" diyen Kadir Mısıroğlu’nu anması ise sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki gördü.

İşte Anadolu Ajansı’nın o paylaşımı

ekran-alintisi-711.jpg

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ataturkun-ajansi-ataturk-dusmanini-boyle-andi-233137h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vakıf göndermeli paylaşım olay oldu! İmamoğlu sosyal medyayı salladı! Tacizden ceza alan AKP'li başkan istifa etti! MEB'i karıştıran iktidar kadrolaşmasının belgeleri ortaya çıktı! Kılıçdaroğlu 'bu seçimin iki cephesi var'