Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
24 Mayıs 2020 ( 27 izlenme )
Reklamlar

Bekçi şiddeti bu kez de Ankara’da! Tüm aileyi gözaltına aldılar, astımlı babanın göğsüne bastılar!


Yurttaşlara karşı kullandıkları şiddetle sık sık gündeme gelen bekçiler, bu kez de Ankara’da çöp dökmeye çıkan bir genci copla dövdü, müdahale etmek isteyen aileye biber gazı sıkıp, astım hastası babanın göğsüne ayaklarıyla bastı.


İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk’ün gündeme getirdiği olay Ankara Etimesgut’ta yaşandı. 6 gün önce çöp dökmeye çıkan bir genci öldüresiye döven bekçiler, genci ters kelepçeyle gözaltına altına aldı.

ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER, TERS KELEPÇEYLE GÖZALTINA ALDILAR

Olayı sosyal medya hesabından anlatan Yetkin Öztürk, şunları yazdı:

“Serkan isim genç çöp dökmek için dışarıya çıkıyor. Bölgede görevli iki bekçi, apartmandan içeri girmek üzere olan gence neden dışarıda olduğunu soruyor. Çöp dökmek için çıktığını söyleyen genci bekçiler öldüresiye dövüyor. Olayı duyan ve müdahale etmeye çalışan gencin ailesine de biber gazı sıkılıyor. Astım hastası babanın göğsüne ayakları ile basıp teslim alıyorlar. Polis ve bekçi takviyesi ile 20 kişilik ekip ters kelepçe ile aile karakola götürülüyor.

Kontrol için hastaneye götürülen Serkan ve ailesi ters kelepçe ile doktor tarafından muayene ediliyor. Karakol da kendilerine alenen terörist ifadesi defalarca kullanılıyor. Annenin namaz kılmasına bile izin verilmiyor. Sahur vakti su içmek isteyen aileye tuvalet lavaboları gösteriliyor.

12 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN İFADESİNİ TEK BAŞINA ALDILAR

12 yaşındaki çocuk yasal olmadığı halde tek başına ifadesi alınıyor. İki saat sonra binanın kameralarının kayıt cihazları sökülüyor. Serkan kardeşimiz Hakkari’de askerdeyken mayın patlıyor kulağında işitme sorunu var. Serkan, ‘ekmeğimi gözlerimle kazanıyorum’ diyor. Belediyede sayaç okuyan işçi kardeşim şuan çok kötü.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya da çağrı yapan İYİ Parti İl Başkanı “Bekçi zulmüne bir son verilsin” dedi.

5 GÜN ÖNCE YAŞANMIŞTIR...

1-Bir aile düşünün,hayatları boyunca adliye, karakol ile işleri olmamış.
Sokağa çıkma yasağı olduğu gün, Serkan kardeşimiz çöp dökmeye iniyor.
İşte bu inişle hayatları kararıyor...

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

4,547 people are talking about this

https://abcgazetesi.com/ankaranin-gobeginde-bekci-siddeti-olduresiye-dovup-biber-gazi-siktilar-110639

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

19 ile kenevir piyangosu AKP’nin mucizeleri! İcrada 23 milyon dosya var, 3 milyon kişi icralık oldu! AKP'nin kalesi haline gelen Kayseri'deki esnaflarda elektrik faturasına isyan etti !