Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
16 Nisan 2019 ( 509 izlenme )
Reklamlar

‘Belediyede ne iş yaptığı bilinmeyen’ AKP’li başkan, istifa etti!


CHP’li Bolu Belediyesi, AKP Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler’in Belediye’den maaş aldığını ama ne iş yaptığının bilinmediğini açıkladı.

Bolu’da seçimi kazanan CHP’li Tanju Özcan, “AKP Kadın Kolları Başkanı Belediye’den maaş alıyor ama ne iş yaptığını bilmiyoruz, kendileri de bilmiyor. Suç duyurusunda bulanacak, takipçisi olacağız, ne kadar para zimmetine geçtiyse faizi ile geri alınacak” açıklamasını yaptı.

Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre belediyeye bağlı Boses Şirketi’nde geçici işçi kadrosunda olduğu öğrenilen AKP’li Güler, dün şirketten istifa etti. AKP’li Güler’in yakın çevresi Bolu Bakış Gazetesi’ne şu bilgiyi verdi: “Arzu başkan seçimlerden 6 ay önce kadın kolları başkanı oldu ve Bolu Belediyesi’ne hizmet veren bir şirkete bağlı olarak kadrosuz işçi olarak çalışıyordu. Her partide olduğu gibi Arzu Güler de seçimlerin son 1 ayında görevinden dolayı işlerini aksatmıştı.”

https://www.abcgazetesi.com/belediyede-ne-is-yaptigi-bilinmeyen-akpli-baskan-istifa-etti-9289

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'den AKP'ye kaynak önerisi "TÜRGEV ve Ensar Vakfı’nın ABD’deki mal varlıklarının satılsın, parası ülkeye getirilsin!" Ekonomik kriz, yoksulluk, açlık en çok çocukları vurdu Kilis'te geçici işe başvuru kuyruğu: "Hani garibanların yanındalardı" "AKP kaçınılmaz sonuna hızla yaklaşıyor"