Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Temmuz 2019 ( 42 izlenme )
Reklamlar

Beşiktaş'ta bir eğlence mekânında 2 bekçi 'Çav Bella' çalındığını duyunca silahla ateş açtı!


Barda ‘Çav Bella’ çalmasına öfkelenen bekçiler açığa alındı

İstanbul Beşiktaş’ta bir eğlence mekanında havaya ateş açılmasıyla ilgili gözaltına alınan 2 bekçi açığa alındı. "Çav Bella" şarkısı çaldığı için ateş ettiği iddia edilen bekçilerin alkolün etkisiyle denize doğru ateş açtıkları belirlendi.Bebek'te 3 gün önce saat 02.30 sıralarında duyulan silah sesi polisi harekete geçirdi. Bir eğlence merkezinde yaşanan olayla ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Yapılan çalışmalarda silahla ateş eden şüpheliler T.K. ve M.Ö.A. gözaltına alındı. Yakalanan şüphelilerin bekçi olduğu anlaşıldı. Beşiktaş dışındaki bir ilçede görev yapan iki bekçinin akşam saatlerinde eğlenmek için mekana gittikleri öğrenildi. İkilinin alkol aldığı ve müşteriler ayrıldıktan sonra terasa çıktıkları öğrenildi. Güvenlik kamera kayıtlarının incelendiği ve iki bekçinin de denize doğru ateş ettiği belirlendiği kaydedildi.

Bekçilerin “Çav Bella” şarkısına tepki olarak ateş ettikleri iddialarının doğru olmadığı vurgulandı. İkilinin alkolün etkisiyle denize doğru ateş ettiği belirtildi. Gözaltına alınan bekçiler hakkında adli ve idari işlem başlatıldı. İki bekçinin de olaydan 1 gün sonra açığa alındığı öğrenildi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/barda-ciao-bella-calmasina-ofkelenen-bekciler-aciga-alindi-5225297/?fbclid=IwAR1PKRMz0iYbKgX-asVeQbRG6NWQBYSdaWExWSNzjlJmud2WNBlwqRjNyFE

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnce’den kurultay açıklaması AKP itiraz etmişti! 332 oy farkla CHP'li Salman kazandı! O tartışma AKP'yi ikiye böldü: 'Rüşvet, adam kayırma, torpil...' AKP'li Biga Belediyesinde işçi kıyımı!