Anasayfa1
08 Aralık 2017 ( 148 izlenme )
Reklamlar

'Bir Tenor Aranıyor' oyununa 12 kişi iş başvurusu yaptı!

Karadeniz'de fıkra gibi bir olay yaşandı. Samsun Operası'nın Trabzon'da sahneleyeceği 'Bir Tenor Aranıyor' operasının afişini görenler iş için başvurdu.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Lemi Bilgin, Akşam Gazetesi'nden Funda Özkan'a Trabzon turnesinde yaşanan gerçek olayı anlattı.
 
Samsun Operası, Trabzon'da 'Bir Tenor Aranıyor' adlı oyunu sahnelemiş. Şehrin görünür yerlerinde de afişler asılmış. Afişi gören 12 kişi iş için başvurmuş. 'Tenor nedir bilmiyorum ancak elimden her iş gelir'' demişler.
 
Lemi Bilgin, ''Doğal 'Temel fıkrası mı?'' sorusuna ''Evet ama başka 'gerçekler' de var. İşsiz insanın çaresizliğinin de bir göstergesi'' cevabını veriyor.

http://t24.com.tr/haber/birtenoraraniyoroyununa12kisiisbasvurusuyapti,200586

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'ye oy verip ucuzluk kuyruğuna girenlere böyle bağırdı: "Sıraya girinnn! Bunlar iyi günleriniz, ot yiyin ot" 'İmam, merhume ve cemaat CHP'li diye cenaze namazını terk etti' iddiası! Kamudan alıp kamuya satan 14 elektrik dağıtım şirketine daha önce görülmemiş büyük kıyak! AKP, bir avuç kadın düşmanının oyuna muhtaç kaldığı için mi İstanbul Sözleşmesi'ni iptal etti?