Anasayfa1
26 Ağustos 2020 ( 78 izlenme )
Reklamlar

Bomba iddia: Ölüm sayıları böyle mi gizleniyor?


Donanımhaber sitesi yazarı çarpıcı bir iddia ortaya attı. Pearbear adlı kullanıcı, "İstanbul Sancaktepe de 1 saat içinde 5 covid vakası defin ediliyorken, Türkiye genelindeki günlük ölüm sayısı 1520 arası lanse ediliyor?" diye sordu.Türkiye'de açıklanan korona virüs bilançosunun doğruluğu tartışma konusu oldu. 

Donanımhaber adlı sitede PearBear adlı kullanıcı başından geçen bir olayı anlattı.

6 Ağustos'ta kız arkadaşının babasının korona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldığını aktaran yazar şunları ifade etti: 

"Çekilen ciğer filmi sonucunda buzlu cam görünümü mevcuttu ve hasta İstanbul'da bir hastanede karantinaya alındı. Yapılan test sonucu 9 Ağustos 2020 günü Covid19 pozitif tanısı kesin olarak koyuldu ve hasta İstanbul Sancaktepe'deki pandemi hastanesine sevk edildi. Hastayla irtibatımız hiçbir şekilde mümkün olmadığı için elimizden geldiği kadarını yapıp enabiz'dan uygulanan tüm işlemleri, tahlil ve raporları takip ediyorduk. Bu süreçte hastane personeli de bizi her gün arayıp durum hakkında bilgilendiriyordu.

Günden güne durumu kötüye giden ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen hastamızın 24 ağustos günü enabiz da tahlillerini kontrol ederken, ne hikmetse bir kez daha covid testi yapıldığını ve test sonucunun negatif olduğunu görmem üzere vefat haberini alacağımızı düşünmeye başladım. Nitekim öyle de oldu. Biriki saat içinde hastaneden arandık ve negatif covid sonucunun sisteme girildiği gün vefat haberini aldık.

Bu hastanede Covid yüzünden vefat eden hastaların naaşı sancaktepe cenaze işlerine gönderilip burada cenaze namazı kılındıktan sonra defin işleminin yapılacağı yere naklediliyor. Ve covid yüzünden ölen merhumun yanına hiçkimse alınmadığı için naaşı tanıma işlemi fotoğrafı çekilip yakınlarına gösterilmek suretiyle yapılıyor. Biz Sancaktepe cenaze işlerinde geçirdiğimiz yaklaşık 1 saatlik süre içerisinde 5 naaş buraya getirildi ve hepsinin ölüm sebebi covid idi.

Şimdi nasıl oluyor da sadece İstanbul Sancaktepe de 1 saat içinde 5 covid vakası defin ediliyorken, Türkiye genelindeki günlük ölüm sayısı 1520 arası lanse ediliyor?

Covid yüzünden vefat eden hastanın pozitifden negatife çevrilmesine dair kanıt:

covidtest.jpeg

donanim.jpgwhatsappimage20200826at120332.jpeg


http://www.krttv.com.tr/gundem/bombaiddiaolumsayilariboylemigizleniyorh45071.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 mahkemenin iptal ettiği Yeşil Yol Projesi Rize’de devam ediyor! Aydın’da son durum: 6 mahallede bazı evler boşaltıldı Halkın yüzde 82’si ekonomi kötü diyor! Konuşmaya başlayınca öldürülen AKP'li başkanın fotoğraf arşivi ortaya çıktı: Sedat Peker'den Binali Yıldırım'a...