Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
01 Aralık 2017 ( 778 izlenme )
Reklamlar

‘Bursla okuyan çocukların nasıl ticaret yapıyor?’

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı Man Adası belgeleriyle ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

İnce şu sorulara yanıt istedi:

1 – TOPU TACA ATMA, AÇIKLA

(Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı isimler için) Bursla okuyan çocuklar milyon dolarlık para transferlerini yapar hale nasıl geldiler? Yol yaptık, yol kenarına ağaç diktik diyerek topu taca atma, laf kalabalığı yapma. Bunu açıkla!

2 – MİLYONLARCA LİRALIK İŞ…

Bu insanlar belediye başkanı değilken de ticaretle uğraşıyor, milyonlarca liralık işler yapıyorlardı diyorsun da biz senin çocukları bursla okudular diye biliyorduk.

3 – SAHTE, TİCARET, YANLIŞ…

Önce resmi olarak yapılan ticaret dediler, sonra sahte dediler, sonra yine ticaret dediler, sonra para gitmedi geldi dediler. Nerede duracaksınız? Sahte mi? Yanlış mı? Ticaret mi? Geldi mi? Gitti mi?

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/bursla-okuyan-cocuklarin-nasil-ticaret-yapiyor-2112853/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzmir Marşı söyleyen gruba 1 Mayıs gözaltısı ! AKP'li Belediye Başkanı'nın makam odasında Atatürk posterinin olmadığı ortaya çıktı! Dünyada bunlar olurken, bizde ise 'kutsal deve sidiği' içilip 'organik hoşaf' projeleri üretiliyor bilim adına ! Ceza makbuzunu görünce şoke oldu!