Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
25 Ocak 2018 ( 373 izlenme )
Reklamlar

Çalışmana gerek yok! Emine Erdoğan'ın kankası ol, sana yeter de artar bile!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliği'ne Star yazarı Sibel Erarslan atandı. Erarslan kamuoyunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a olan yakınlığıyla biliniyor.

Resmi gazetenin bugünkü sayısında yayımlanan karara göre, açık bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliğine Sibel Erarslan atandı.  Star gazetesi yazarı Sibel Erarslan için atama 657 sayılı kanunun 59 ve 60'ıncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2'nci maddesi gereğince gerçekleştirildi. Erarslan kamuoyunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a olan yakınlığıyla biliniyor.

SİBEL ERARSLAN KİMDİR?

1967'de İstanbul'un Üsküdar ilçesinde doğdu. Üsküdar Kız Lisesi'ni, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. İnsan hakları, kadınların eğitimi, istihdamı ve haklarıyla ilgili inisiyatiflerde görev aldı.
Teklif ve İmza dergilerinde yazdı. Bir dönem Vakit gazetesinde de köşe yazıları yazan yazar, 18 Şubat 2011 tarihinden itibaren Star Gazetesi’nde yazmaya başladı. Öyküleri Dergah, Mostar, Hece ve İtibar dergilerinde yer aldı. Erarslan aynı zamanda İtibar dergisi danışma kurulu üyesi.

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/sibel-erarslan-musavir-oldu-2188478/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu: Sanatçılarla ilgili söylediğim her sözün arkasındayım, az bile söyledim İzmit'te, çarşı izninden dönen askerleri otobüste dövdüler ! Erdoğan 'Suriye'nin Kuvayı Milliye'si' demişti, ÖSO militanı Rizeli çıktı ! Sefer Görev Emrini, ülkemizdeki 800 bin Suriyeli erkeğe çıkarın!