Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Mayıs 2019 ( 272 izlenme )
Reklamlar

Cem Yılmaz'dan 'İstanbul seçimleri' paylaşımına tepki gösterenlere yanıt


Oyuncu, komedyen ve yönetmen Cem Yılmaz'dan, İstanbul seçimlerinin iptaline ilişkin paylaşımına tepki gösteren takipçilerine cevap gecikmedi.


YSK'nin İstanbul kararının ardından kişisel Twitter hesabından Cem Yılmaz,  "Seçimleriniz iptal edilmiştir...Peki ! Biraz daha izahat istiyor ama yok.Çok üzücü bir durum...Bunu memleketimiz haketmiyor...Bir daha oy kullanmak çok büyük bir zahmet olmayacak,gidip vazifemizi yapacagız.Akıl almaz ama gercek...Acı bir gercek" ifadelerini kullanmıştı.

[Haber görseli]

Ardından da "Her şey çok güzel olacak" filminden bir kare paylaştı.

Yılmaz bu paylaşımının ardından kendisini eleştiren takipçilerin mesajlarını ekranında "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" ifadesiyle paylaştı.

[Haber görseli]

Devamında da "Ben vatanını,milletini seven sade bir vatandaşım :) Siyasetten de hiç hoşlanmam Sen bir adayı seversiiiiin, ben öbür adayı severim ..öyle değil mi güzel kardeşim ( tane tane anlat cem abi )Sen “bazı” insanları seversin, ben “herkesi “severim....Belki de farkımız budur?" diyen Yılmaz 5 gün önce şehit aileleri yararına katıldığı bir program hakkında yapılan haberi takipçilerine hatırlattı.

[Haber görseli]


https://halktv.com.tr/yerel-secim-2019/cem-yilmazdan-istanbul-secimleri-paylasimina-tepki-gosterenl-392750h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İş Bankası hisseleri Atatürk’ün vasiyeti ve mahkeme kararıyla CHP’nindir ABD’li dev şirket Türkiye faaliyetini sonlandırıyor! Gezi davasında ara karar çıktı! Cumhuriyet'in ilk üniversitesi bölünüyor, öğrencilerin tepkisi çok büyük!