Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Mayıs 2019 ( 271 izlenme )
Reklamlar

Cem Yılmaz'dan 'İstanbul seçimleri' paylaşımına tepki gösterenlere yanıt


Oyuncu, komedyen ve yönetmen Cem Yılmaz'dan, İstanbul seçimlerinin iptaline ilişkin paylaşımına tepki gösteren takipçilerine cevap gecikmedi.


YSK'nin İstanbul kararının ardından kişisel Twitter hesabından Cem Yılmaz,  "Seçimleriniz iptal edilmiştir...Peki ! Biraz daha izahat istiyor ama yok.Çok üzücü bir durum...Bunu memleketimiz haketmiyor...Bir daha oy kullanmak çok büyük bir zahmet olmayacak,gidip vazifemizi yapacagız.Akıl almaz ama gercek...Acı bir gercek" ifadelerini kullanmıştı.

[Haber görseli]

Ardından da "Her şey çok güzel olacak" filminden bir kare paylaştı.

Yılmaz bu paylaşımının ardından kendisini eleştiren takipçilerin mesajlarını ekranında "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" ifadesiyle paylaştı.

[Haber görseli]

Devamında da "Ben vatanını,milletini seven sade bir vatandaşım :) Siyasetten de hiç hoşlanmam Sen bir adayı seversiiiiin, ben öbür adayı severim ..öyle değil mi güzel kardeşim ( tane tane anlat cem abi )Sen “bazı” insanları seversin, ben “herkesi “severim....Belki de farkımız budur?" diyen Yılmaz 5 gün önce şehit aileleri yararına katıldığı bir program hakkında yapılan haberi takipçilerine hatırlattı.

[Haber görseli]


https://halktv.com.tr/yerel-secim-2019/cem-yilmazdan-istanbul-secimleri-paylasimina-tepki-gosterenl-392750h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

OHAL bir kez daha uzatılacak! Rize'de hainler tarafından Atatürk heykeli kaldırıldı ! İşte dünya'nın her yerinden Atatürk heykelleri ! İstanbul sandığındaki hata düzeltildi, sonuç bakın ne çıktı? Çarpıcı iddia: Erdoğan'ı ikna etti, Binali Yıldırım istifa edecek!