CHP'li Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'a yapılan saldırının görüntüleri ortaya çıktı!

103 izlenme 19 Haziran 2021
Reklamlar
Geçtiğimiz günlerde Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ikiz kuleler olarak bilinen kaçak yapıların sahipleri tarafından beyzbol sopaları ve demir sopalarla saldırıya uğramıştı. Saldırı anının görüntüleri ortaya çıktı.

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay ve avukatı geçtiğimiz günlerde Didim’de ikiz kuleler olarak bilinen kaçak yapıların sahipleri tarafından beyzbol sopaları ve demir sopalarla saldırıya uğramıştı.

Deniz Atabay'a yapılan saldırının görüntülerini sosyal medya hesabından gazeteci Çağdaş Ulus paylaştı. 

Geçtiğimiz günlerde beyzbol sopasılı saldırıya uğrayan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, burun kanaması, baş dönmesi ve mide bulantısı şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı.

Çağdaş Ulus paylaşımında, "CHP'li Didim Belediye Başkanı Atabay'a yapılan saldırı görüntülerini ilk kez izleyeceksiniz. Saldırganlar arasında kaçak otelin sahibi Ahmet Orak'ın oğlu ve abisi bulunuyor. " ifadelerini kullandı. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gökçek'ten saksı bitkilerine 550 milyon TL! Erdoğan: Her türlü hırsızlık kötüdür Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan dövizle ilgili çarpıcı sorular! İstanbullulara UKOME'den bir müjde çıktı: Bahçeşehir-Halkalı tren hattı onaylandı!