Denizli Valisi'nin tepki çeken tavrı, efsane vali Recep Yazıcıoğlu'nun halk ile kaynaştığı videoyu hatırlattı!

13 izlenme18 Ekim 2020
Reklamlar

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüs denetimleri sırasında esnafla girdiği diyalogun ve işletmenin kapatılması talimatı vermesi halkın tepkisini çekti. Yaşanan diyalog eski Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu'nun halk ile kaynaştığı videoyu hatırlattı

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüs denetimleri sırasında esnafla girdiği diyalogun ve işletmenin kapatılması talimatı vermesinin tepki çekmesi üzerine özür dilediVali Atik'in vatandaşa karşı tavrı, Denizli'nin eski efsane Valisi Recep Yazıcıoglu'nun okul açılış töreni sırasında halk ile kaynaştığı videoyu akıllara getirdi.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda Yazıcıoğlu’nun başlattığı eğitim seferberliğinden görüntüler yer alıyor. 1984 yılında çekilen bir videoda köyün muhtarının köylülere, ‘Vali beyin emri var danalarınızı satın okul yaptıracağız’ demesinin ardından köye okul yaptırılıyor. Vali Yazıcıoğlu ise olanları duyduktan sonra şaşkınlığını gizleyemiyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu’nun mazbatası için son dakikalar… Tutanaklar teslim edildi! Çiftlik Bank TSK’ya da el atmış! Şehidin parasını da yemişler… Çalıştığı şirketlerden aylık 250 bin TL maaş alan AKP'li Başkan aonunda Turkcell'den ayrıldı! İBB Meclisi'nde AKP'li üye milyonlarca lira peşkeş çekilen cemaatleri savundu! İşte o akıl almaz konuşma!