Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
02 Şubat 2019 ( 243 izlenme )
Reklamlar

'Ekrem İmamoğlu'na kurgulanmış provokasyonlar yapılıyor'

Cumhuriyet Halk Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye adayı Ekrem İmamoğlu'na "'Sana kafa atmak istiyorum' falan diyenler provokasyon yapıyor, hepsi önceden kurgulanmış" diyen Ahmet Hakan, bunların üç sonucunu yazdı.Ahmet Hakan, "Provokatörler Ekrem İmamoğlu'nu parlatıyor" başlığıyla yayımlanan yazısında CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya çalışmaları için sürekli sokakta, vatandaşlarla bir arada olduğunu hatırlattı.


"Şu ana kadar Ekrem İmamoğlu'na yönelik provokasyonlardan şu üç sonuç çıktı" diyen Hakan, şunları sıraladı:

Provakatörler iş başında ! CHP'li Ekrem İmamoğlu’na saldırı girişimi, tehdit, hakaret !

  

-Ekrem İmamoğlu'na sokak ortasında olmadık hakaretler ve galiz küfürler edilmesi… Ekrem İmamoğlu'nun nasıl da sonsuz sabırlı bir insan olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasına yol açtı.

-Kameralar önünde Ekrem İmamoğlu'na "Sana kafa atmak istiyorum" falan diyerek ağır provokasyonlar yapılması… Ekrem İmamoğlu'nun tahammül eşiğinin yüksekliğini ortaya koydu.

-Her sokakta önceden kurgulanmış ve ayarlanmış provokatörlere maruz kaldığı halde bir milim bile gerilememesi… Ekrem İmamoğlu'nun ne denli yüksek bir motivasyonla ve moralle çalıştığının kanıtı oldu.

https://www.abcgazetesi.com/politika/ekrem-imamogluna-kurgulanmis-provokasyonlar-yapiliyor/haber-120553

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin Ankara paniğinin resmi: Suya bir anda yüzde 30 indirim! Erkan Tan kudurdu! "Gezicilerin başları kesilmelidir" ODTÜ ve Bilkent’ten iki profesörün hazırladığı rapor şoke etti! Hane halkının geliri azalacak, işsizlik yükselecek! Yabancı basının gündeminde! 'Türklerin gizli silahı'