Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
25 Ağustos 2019 ( 49 izlenme )
Reklamlar

Emine Bulut’un gözü yaşlı annesi isyan etti: Yazıklar olsun!


Kırıkkale'de eski eşi tarafından boğazı kesilen ve yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybeden Emine Bulut'un annesi isyan etti. Eski kocası tarafından 10 yaşındaki çocuğunun yanında vahşice katledilen Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, "10 yaşında ki çocuk; bunlar çekim yapıyor anneanne diyor. Onlar çekim yapıyor, ben ambulans çağırın diyorum" dedi.Olay anını anlatırken gözyaşlarına boğulan Emine Bulut’un annesi Fadime Bulut, “Bu çekimi yapıyor eli tutuyor da o çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar bu çekimi yaparken o çocuğu oradan kurtaramıyor. Oradakiler hiç bir şey alıp atmadı kafasına. Benim 4 çocuğum var onlar oraya girerdi. Onlarında anası, babası ailesi var. Yazıklar olsun onlara. Issız yer olsaydı tamam da en kalabalık yer. Kadınlar böyle kesilip kesilip de atılmasın. Oradaki mahkumlar da gerekeni yapar inşallah. Bir babalık duygusu yaşamış 10 sene sonra da nasıl gelmiş de annesini böyle etmiş. Ambulans arayın diyor 10 yaşındaki çocuk. Bunlar çekim yapıyor. Anneanne diyor ‘onlar çekim yapıyor’ diyor. Ben diyorum ambulans arayın. Bekir’in telefon eline geçmiş teyzesini aramış” dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/emine-bulutun-gozu-yasli-annesi-isyan-etti-5298626/?fbclid=IwAR2A4RbsWA9pOdmic9EJV0GQI0ERMXqD1yeGW5kxPTFp1sI7oNGY9XXK0MY

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehir Hastanelerinin bilinmeyen yüzü! Put Adam kitabının yayıncısına ‘Atatürk’ün hatırasına hakaret’ten hapis istemi! Erzurum akraba torpilinde vites artırdı: Yeğene üç maaş! AKP zihniyetinin 'Tecavüzün cezası ne olmalıdır ?' sorusuna verdiği cevaplar !