Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Haziran 2018 ( 403 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'a büyük şok! Muharrem İnce ve Meral Akşener, Erdoğan'a fark attı!

7 Haziran tarihinde yayınlanan televizyon programlarının izlenme oranları belli oldu. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Kanal D-CNN Türk ortak yayınında katıldığı program sıralamada 27'nci oldu. Farklı tarihlerde FOX Tv'ye konuk olan liderlerden; Muharrem İnce 8, Meral Akşener 6, Temel Karamollaoğlu ise 7'nci olmuştu.

Erdoğan’a reyting şoku

24 Haziran’a sayılı günler kala liderlerin seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu çalışmaların en önemli ayağı ise şüphesiz, katıldıkları televizyon programlarında yaptıkları propagandalar… Burada da hangi adayın ne kadar ilgi gördüğü ve izlendiğini reyting rakamları belirliyor. Her ne kadar Erdoğan dışındaki adaylar televizyonlarda kendilerine çok fazla yer bulamasalar da şimdiye kadarki izlenme oranlarında Erdoğan’a ciddi farklar attılar.

Dün akşam Kanal ve CNN Türk’ün ortak yayına katılan Erdoğan, izlenme oranlarında Total’de 1.78’le 27. sırada yer aldı.

İŞTE 7 HAZİRAN’IN REYTİNG RAKAMLARI:

reyting-rakamlari

İNCE, AKŞENER VE KARAMOLLAOĞLU KAÇINCI OLMUŞTU?

Farklı tarihlerde FOX TV’ye konuk olan diğer adaylar izlenme oranlarında Erdoğan’a büyük fark attılar.

Şöyle ki;

16 Mayıs 2018’de; Liderler FOX’ta programına konuk olan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce 8. sırada…

6 Haziran 2018’de; Liderler FOX’ta programına konuk olan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener 6. sırada…

23 Mayıs 2018’de; Liderler FOX’ta programına konuk olan Saadet Partisi lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu 7. sırada yer almıştı.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/erdogana-reyting-soku-2-2456133/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Allah bu tiplerden Türk siyasetini, Türk demokrasisini korusun ! Bu videoyu halâ bu zihniyeti savunanlara izletin ! Muharrem İnce’den Erdoğan’a sert yanıt! Yasak olmasına rağmen, Frankfurt'ta zihinsel engelli gence zorla oy kullandırdılar ! RTÜK'e şikâyet yağıyor, ama Adnan ve kedicikleri danstan taviz vermiyor !