Erdoğan alkış alamayınca AKP'lilere sitem etti 'Eskiden salonlar alkışlarla inlerdi!'

9 izlenme22 Kasım 2020
Reklamlar

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin 5 ildeki kongreleri için yaptığı konuşmada “Ben şimdi salona bakıyorum. Salonda çok heyecan görmüyorum. Eskiden salonlar alkışlarla inlerdi” diyerek AKP’lilere sitem etti.

AKP 7. Olağan Isparta, Burdur, Gümüşhane, Kastamonu ve Sinop İl Kongrelerine online olarak katılan AKPli Cumhurbaşkanı Erdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“ESKİDEN SALONLAR ALKIŞLARLA İNLERDİ”

Erdoğan “Evlatlarımıza miras olarak büyük ve güçlü Türkiye’yi bırakacağız. Bunu yapacak olan sizlersiniz” dediği esnada salondaki ‘heyecansızlıktan’ yakındı.Erdoğan o anlarda “Ben şimdi salona bakıyorum, salonda çok heyecan görmüyorum. Eskiden Gümüşhane’nin, Burdur’un, Isparta’nın salonları sürekli olarak alkışlarla inlerdi. Dolayısıyla bunu her an görmek, yaşamak arzusu içerisindeyiz” dedi. Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından kongredekiler ayağa kalkarak alkışladı.

“ÖLÜ TOPRAĞI SERİLMİŞ ÜZERİNİZE”

Erdoğan, 13 Kasım’da da Tekirdağ Şehir Hastanesi açılışına katılmış, kurdelenin kesileceği esnada katılanlardan alkış gelmeyince “Bu ne ya ölü toprağı serilmiş üstünüze, Allah Allah…” diyerek sitem etmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADD Başkanı Altınışık: Laik rejimin fişini çekmek istiyorlar Danıştay Ayasofya kararını verdi! Müze kararı iptal edildi AKP'li Bağcılar Belediye Bşk Yrd. Kenan Gültürk, camide seçim propagandası yaptı ! 'Oy vermezseniz din elden gider' Kemal Kılıçdaroğlu: Haziran ayı diktatörleri yolcu edip demokrasiyi getireceğimiz aydır