Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
15 Eylül 2020 ( 86 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'ın başdanışmanından Beyaz TV'ye ROK tepkisi! "Şeref yoksunu Rasim Ozan Kütahyalı"


Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu Beyaz TV'de tekrar program yapmaya başlayan Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepki gösterdi. Türkoğlu, Beyaz TV'ye bu yanlıştan dönün derken Rasim Ozan Kütahyalı'nın da şeref yoksunu olduğunu söyledi.Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, sosyal medya hesabından, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV ekranlarına geri dönmesine tepki gösterdi.

Gökçeklerin kanalı Beyaz TV’de yayınlanan "Beyaz Futbol" programında “Kusturmalı Boşnak Saksosu” diyerek Boşnaklara ırkçı ve belden aşağı hakarette bulunan Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV ekranlarına geçen günlerde geri döndü.

Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erdoğan Erden, Beyaz TV önünde, Osman Gökçek'in söz vermesine karşın Kütahyalı’yı ekrana çıkarmasın tepki gösterirken, bir tepki de Hidayet Türkoğlu’ndan geldi.

Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Türkoğlu, Kütahyalı için, “Şeref yoksunu” ifadesini kullandı. Türkoğlu, “Mahkemece suçlu bulunan bu şeref yoksunu Rasim Ozan Kütahyalı'yı tekrar programa çıkararak hata yapan beyaztv'nin bu yanlıştan acilen dönmesini diliyorum” diye belirtti.

İşte o paylaşım:


http://www.krttv.com.tr/gundem/erdogan-in-basdanismanindan-beyaz-tv-ye-rok-tepkisi-h46880.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aile Bakanı Kaya’ya personel dayanmıyor! Suriye sınırından acı haber: Bir asker Şehit oldu Tank Palet Fabrikası oyunları: Önce ihale, sonra devir! AKP Sözcüsü Ünal’dan AKP-MHP ittifakında kriz çıkaracak açıklama!