Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Kasım 2019 ( 59 izlenme )
Reklamlar

Fatih'te 4 kardeşin toplu intiharına AKİT'ten skandal sözler!


Kardeşleri tanıyanlar, ölümlerin sebebinin maddi zorluklar olduğunu söylerken, Yeni Akit gazetesi büyük tepki çeken bir haber yayımladı.Türkiye, İstanbul Fatih'te siyanür içerek intihar eden 4 kardeşi konuşuyor.

Kardeşleri tanıyanlar, ölümlerin sebebinin maddi zorluklar olduğunu söylerken, Yeni Akit gazetesi büyük tepki çeken bir haber yayımladı.

Akit, kardeşlerin yaşadığı evin fotoğraflarını yayımladı ve evde bulunan bir kitaba dikkat çekti: Richard Dawkins'in Tanrı Yanılgısı kitabı.

Akit, intiharın nedeni olarak evde bulunan Dawkins’in kitabını gösterdi. Öyle ki haberin başlığını “Ateist kitap 4 kişiyi intihara sürükledi” diye attı.

AKİT’E BÜYÜK TEPKİ: "İNSANLIĞINI KAYBEDEN BİR GÜRUH ÇIKARIYOR BU PAÇAVRAYI"

Yeni Akit’in bu haberine çok sayıda kişi tepki gösterdi.

Gazeteci İsmail Saymaz, Akit'e tepkisini "Siz hastasınız" diye getirirken, eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş ise "AKİT'te yer alan bu ifadeler, insanlıktan bir parça bile nasiplenmediklerini gösteriyor. Okurken onların adına utandım; insanlığını kaybeden bir güruh çıkarıyor bu paçavrayı. İşte bu kafa, okul önünde otizmli çocukları yuhalıyor. İşte bu kafa nefret suçunu olağanlaştırıyor" ifadelerini kullandı.

Haluk Hepkon tepkisini "Şeref ve haysiyet yoksunları" diye gösterirken, Güvenç Dağüstün ise "Aşağılık herifler" dedi.

İşte Akit’e gösterilen tepkilerin bazıları:


http://www.krttv.com.tr/gundem/fatih-te-4-kardesin-toplu-intiharina-akit-ten-skandal-sozler-h18896.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dilipak'tan al haberi 'Şu an hükümet gereğini yapıyor, Erdoğan halife olacak !' İki cumhurbaşkanı arasındaki fark! Özgür Özel: “Mevlüt Çavuşoğlu’nun 130 bin euro ek ödeme aldığı iddia ediliyor” 30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlandı