Gaziantep'te öğretmen lise öğrencisini sınıfta tekme tokat dövdü! Valilik soruşturma başlattı!

72 izlenme 10 Ocak 2022
Reklamlar

Gaziantep’te bir öğretmen lise öğrencisini sınıfta tekme tokat dövdü. Gaziantep Valiliği, görüntüye ilişkin yasal işlem başlattı.

İHA’da yer alan bilgilere göre, Gaziantep’in Şahinbey ilçesindeki Bostancık Anadolu Lisesi’nde görevli bir öğretmen, ders sırasında öğrencisini tekme tokat dövdü.

Öğretmenin öğrenciyi dövdüğü anları başka bir öğrenci ise telefon kamerasıyla kayda aldı. Öğretmenin öğrenciye birkaç defa tokat atması görüntülerde yer alırken, görüntüler sırasına geçmek için hareketlenen öğrenciye öğretmenin tekme atmasıyla son buldu.

“VALİLİK TAKİP EDECEK”

Öğrencinin darp edilme görüntüsüyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Gaziantep Valisi Davut Gül, görüntülere ilişkin yasal işlem başlatıldığını duyurdu.

Vali Gül, “Bostancık Anadolu Lisemizdeki bir öğretmenimizin öğrencilere uyguladığı şiddet görüntüleri üzerine yasal işlemler başlatılmış olup, konu valiliğimizce takip edilecektir” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rus birlikleri ele geçirdikleri kentlerde Ukraynalılara iki seçenek sunuyor: Ya ölürsünüz ya Rusya’ya gidersiniz… 2022 İnternet Sansürü Raporu: En çok Erdoğan ve ailesi hakkındaki haberler engellendi Bu Almancı gerçekleri söyledi, bu defa buradakiler inanmadı 'siz kötü durumdasınız' dedi Döviz kurunun son günlerde rekordan rekora koşması akıllara Erdoğan'ın konuşmasını getirdi!