Anasayfa
31 Aralık 2017 ( 822 izlenme )
Reklamlar

'İnsanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş' dedi o günü karakolda geçirdi!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP 6. olağan kongresi için Sinop’a gelmeden bir gün önce “Hakan Akıncı” isimli vatandaş polis tarafından gözaltına alındı.

Daha önce sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği için tutuklanan ve cezaevine konulan Hakan Akıncı bir müddet sonra serbest bırakılmıştı.

Halksesi.com’dan Mete Çağdaş’ın haberine göre; kendisine ait sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümet yetkililerini eleştirdiği belirtilen Akıncı, Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinop’a gelmeden bir gün önce yine sosyal medya hesabından “İnsanın sevmediği ot, burnunun dibinde biter misali; Erdoğan yarın ilimize geliyor! Kara Cumartesi” diye paylaşımda bulundu.

İşte o mesaj:

Hakan Akıncı dün sabah Erdoğan’ın Sinop’taki mitingi öncesi polis tarafından gözaltına alındı ve Cumhurbaşkanı Sinop’tan ayrılıncaya kadar da polis gözetiminde tutuldu.

“BEN NE BÜYÜK ADAMIŞIM BEE!”

Hakan Akıncı, serbest bırakıldıktan sonra yine kendi sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamasında; “Yine Reis yapacağını yaptı! Bugün benim dört polis nezaretinde gözaltında tutulmama sebep oldu! İreis bey Sinop’a geliyor diye, sabahtan itibaren polis memuru arkadaşlarla takıldık. Ben ne büyük adammışım bee! Reis Hakan Sinop’ta iken gelmem demiş belliki Emniyette benim için önlem almış. Kendi gücünüzü küçümsemeyin! Büyük makamların korkusu olabilirsiniz” diye paylaşımda bulundu.

İşte o mesaj:


https://odatv.com/erdoganinsehrinegelisiicininsaninsevmedigiotburnunundibindebitermisdediogunukarakoldagecirdi3112171200.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanlığı açıkladı: 908 yeni vaka tespit edilirken, 4 kişi hayatını kaybetti, 1005 kişi sağlığına kavuştu! Masadan 'yenik' kalktılar 'memur kazandı' dediler! Menzil’in Ankara temsilcisi Diyanet’in kadrolu imamı Sedat Peker'den flaş paylaşım! "Vatansever görünümlü provokatörlerin oyununa asla gelmeyin!"