Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Mart 2018 ( 135 izlenme )
Reklamlar

Kadın yurttaştan AKP'lilere Afrin tepkisi: Benim kardeşim gitti, sizin neyiniz gitti ki?

Mecidiyeköy'de bir AVM'nin önünde Zeytin Dalı Harekâtı'na destek için AKP'lilerin kurduğu standa gelip, "Sizin neyiniz gitti ki? Benim canım gitti, benim kardeşim gitti" diye tepki gösteren kadın uzaklaştırıldı.

İstanbul Mecidiyeköy'de bulunan bir AVM'nin önünde AKP'liler bugün Zeytin Dalı Harekâtı'na destek amaçlı bayrak ve zeytin dalı dağıttı. AKP aracından Erdoğan'ın konuşmaları yayınlanırken yoldan geçen kadın bir yurttaş AKP'lilere tepki gösterdi. Kadın yurttaş "Sizin neyiniz gitti ki? Benim canım gitti, benim kardeşim gitti" diye tepki gösterince AKP'liler tarafından alandan uzaklaştırıldı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/938993/Kadin_yurttastan_AKP_lilere_Afrin_tepkisi__Benim_kardesim_gitti__sizin_neyiniz_gitti_ki_.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

“Kampüsün Mülki ve İdari Amiri… Uç Beyimize Sıkıntı Çıkarmayın!” TRT’de konuk Doç. Teyfur Erdoğdu 'Rüyamda Allah’ı çok görürüm. Daha geçen hafta Kâbe’yi gördüm. Peygamberi çok görürüm rüyamda' Bu ne acele! Kırşehir Şekeri Boşaltılıyor! ‘Kimse yok mu?’ diye diye paraları götürdüler!