Home
06 Ekim 2020 ( 93 izlenme )
Reklamlar

Katar Kraliyet ailesi için Türkiye'de devasa saray yapılıyor!


Koç Yapı A.Ş., Katar Kraliyet ailesinden olduğu belirtilen AlThani ile Yalova’da 10 bin metrekarelik bir saray kompleksine imza attıklarını duyurdu. Yüzde 75'inin tamamlandığı projede, 3 bin metrekare meclis odaları, 3 bin metrekare konaklama alanları ve 500 metrekare toplantı alanları yer aldığı bildirildi.İş insanı Hamit Cenk Koç’un sahibi olduğu Koç Yapı A.Ş., Katar Kraliyet ailesinden olduğu belirtilen AlThani ile Yalova’da 10 bin metrekarelik bir saray kompleksine imza attıklarını duyurdu.

Proje ile ilgili bilgi veren Koç Yapı A.Ş, inşaatın devam ettiğini ve yüzde 75’inin tamamlandığını belirtti.

Yalova’daki saray kompleksi projesinin; 10 bin metrekare alan üzerine konumlandırıldığına ve meclis ile personel binalarından oluştuğu ifade edildi.

DHA'nın aktardığı habere göre şirket, AlThani ile el sıkıştığını duyurduğu projede; 3 bin metrekare meclis odaları, 3 bin metrekare konaklama alanları, 500 metrekare toplantı alanları ve açık alana sahip yeşil alanların yer aldığını bildirdi.


http://www.krttv.com.tr/egitim/katarkraliyetailesiicinturkiyededevasasarayyapiliyorh49132.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk büstüne saldıran PKK'lıya 79 yıl hapis istemi! Bakan Koca açıkladı: 22.556 yeni vaka tespit edildi, 24.113 kişi sağlığına kavuşurken, 196 kişi hayatını kaybetti! Erdoğan'a oy verdiğini söyleyen çiftçi kadın: "Tayyip'e oy verdik. Yemin ediyorum ki pişmanım. Mazota zam getireceğini bilseydim vallahi oyumu ona vermezdim" Harvard'da ders konusu olmuştu: Türkiye'den bir şirket daha kepenk kapattı