Home
28 Ekim 2022 ( 7 izlenme )
Reklamlar

"Kılıçdaroğlu aday olmasın" diyen Komedyenin gösterisine giden Akşener'den çarpıcı açıklama!

"Kılıçdaroğlu aday olmasın" diyen Komedyenin gösterisine giden  Akşener'den çarpıcı açıklama!

Özellikle İYİ parti lideri Meral Akşener, geçtiğimiz günlerde Kılıçdaroğlu'nu "Türkiye'de 100 milyon insan var, kaybedecek tek kişi irade adayı" diyerek eleştiren Baturay Özdemir'in gösterisine gitti. Akşener'den yeni bir adaylık daha geldi. İYİ Parti lideri, muhalefet seçmenlerine "sizi utandırmayacağız, üzmeyeceğiz, üzmeyeceğiz" diye gösterişli bir mesaj gönderdi.
İyi Parti lideri Meral Akşener, Antalya'nın Demre ilçesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Demre Kekova Festivali ve Açılış Töreni'ne katıldı. Meral Akşener, mahalle girişinde belediye başkanları ve çok sayıda partili tarafından karşılandı. Kalabalık nedeniyle resepsiyon alanına güçlükle ulaşamayan Akşener, partilileri selamlayarak basına kapalı bir otelde düzenlenen "İşadamları ve Kanaat Önderleri Toplantısı"na katıldı. Törenin yapılacağı Noel Baba Meydanı'na gelen Akşener, "Geçtiğimiz hafta AK Parti'den ve milletvekilliğinden istifa eden Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, rozetini taktı ve İyi Parti katıldı. , Kültür ve Turizm Eski Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya İYİ Parti milletvekilleri, Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya ve İlçe Belediye Başkanları eşlik etti.

ÇOCUĞA KÜPESİNİ VERDİ
Törene katılan vatandaşların arasından geçen Meral Akşener, çiçek dağıtarak bölgeye geldi. Akşener, kulağından aldığı küpeleri otururken rekora gelen bir çocuğa hediye etti. Burada konuşan Akşener, gençleri ve kadınları görünce Atatürk'ün cumhuriyeti neden gençlere bıraktığını anladığını belirterek, "En büyük görev evlatlarınızdır, cumhuriyet size emanet. Bugün size cimri diyen bir cumhurbaşkanı var ve Atatürk'ü unutturmaya çalışan bir hükümet var, içinizden bu ülkeyi seven ve bu ülkede kalacak olanlar var ve “Biz bu cumhuriyetin mütevellileriyiz." dedi.

"SİZİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ"
Bundan sonra kendilerine çok büyük bir iş düştüğünü belirten Akşener, "Nasıl el ele tutuştuğumuzda Antalya Büyükşehir Belediyesi alındıysa, nasıl Demre alındıysa, nasıl Elmalı alındıysa, nasıl 11 büyükşehir alındıysa şimdi de ele ele tutuştuk. Sizi mahcup etmeyeceğiz, utandırmayacağız ve üzmeyeceğiz. İnançla, gururla söylüyorum, 13'üncü Cumhurbaşkanı Millet İttifakı'nın gösterdiği aday olacak" diye konuştu.
'BİZ GÖREVİMİZİ YETERİ KADAR YAPAMADIK'
Gençlerin cumhuriyeti ilelebet yaşatacağına inancının tam olduğunu söyleyen Akşener, "Biz büyükler bize bırakılan Türkiye'nin benzerini bırakamadık. Biz görevimizi yeteri kadar yapamadık, biz Atatürk'ü size yeteri kadar anlatamadık. Sizin büyüklerinizin nasıl ayağa kalkıp nelere katlanarak bu ülkeyi kurduklarını tam anlatamadık? dedi. Yerel seçimlerde Millet İttifakı'nın adayı olarak 19 ilçede gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise Önümüzde Cumhuriyetimizin 99'uncu yılı var. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. İnşallah Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında altılı masadan hem cumhurbaşkanı hem de kıymetli ablamın başbakanlığını göreceğiz" diye konuştu. Toplu açılışı yapılan 20 proje ve 200 hizmet hakkında bilgi veren Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Demreliler için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Konuşmaların ardından toplu açılış töreni için protokol üyeleri tarafından temsili kurdele kesildi. Daha sonra sahneye çıkan Melek Mosso sevilen şarkılarını seslendirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Van’da sağlık çalışanına şiddet: Asistan doktor yoğun bakımda Binali Yıldırım utanmadı! "Mecburdum… Sesimi duyuramadığım için çaldılar dedim" Hüsnü Mahalli: Suçlarını örtbas etmek için yalakalıkta sınır tanımıyorlar İşte yoksulluğun fotoğrafı! 'Çocuğunun yırtık patiğini ayakkabı tamircisine götürdü'