Anasayfa
04 Ağustos 2021 ( 17 izlenme )
Reklamlar

Kıyıkışlacık’ta alevler yeniden yükseldi!

Kıyıkışlacık’ta dün başlayan ve gece yoğun mücadele ile kontrol altına alınarak soğutma çalışmaları süren yangında dumanlar yeniden yükselmeye başladı. Bölge halkı, sosyal medyadan acil yardım çağrısında bulundu.

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Kıyıkışlacık Mahallesi'nde ormanlık alanda bir kez daha yangın başladı. Ekipler ve vatandaşlar yangın alanına koştu. Dün akşam saatlerinde başlayan ve söndürüldükten sonra soğutma çalışması yapılan yangının ardından, Kıyıkışlacık Mahallesi'nde bugün bir yangın daha meydana geldi.

Yangını gören vatandaşların bilgisi üzerine yangın alanına ekipler sevk edilirken, vatandaşlar da dün akşam meydana gelen yangında olduğu gibi ekiplere destek vermek için yangın bölgesine intikal etti. Kıyıkışlacık’ta bugün tekrar başlayan yangının rüzgar sebebiyle köy merkezine doğru ilerlediği öğrenildi.

Yangınla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımın acil yardım talebinde bulunulurken, Kıyıkışlacık sakinlerinden biri video paylaşımında, “Benim eve 7 kilometre kaldı şu anda” ifadelerini kullanarak yaşadığı çaresizliği dile getirdi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/kiyikislaciktaalevleryenidenyukseldiacilyardimcagrisindabulundular466856h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AİHM, Türkiye'yi tazminata mahkum etti! AKP'den vekil olamadı ama 145 milyon liralık çok sayıda ihale aldı! Kamuda maaşa bağlandığı öne sürülen AKP yöneticisinden savunma: "Kadrolu değilim işçiyim" Gıda fiyatlarında artış sürüyor: Sebze fiyatları bir yılda yüzde 107 arttı!