Mansur Yavaş, çiftçiye yer kalmayınca bürokratları dışarı çıkarttı!

9 izlenme 15 Eylül 2022
Reklamlar

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli çiftçilere verdiği ve bundan sonra vereceği destekleri, bugün bir otelde düzenlediği ‘Kırsal Kalkınmada Başkent Modeli Buluşması’nda açıkladı. 

Toplantıya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katıldı. Toplantıda konuşan Yavaş, “Seçimlerden önceki her konuşmamda, bu kentte artık Hans’ın, Corc’un zengin edilmeyeceğini, ithal ürün alınmayacağını, onlar yerine Ankaralı üreticiyi zengin edeceğimizi sıkça belirtmiştik” dedi. 

Toplantının ana teması olan çiftçiler, oturacak yer kalmayınca salona giremediler. Yoğunluğun bildirildiği ABB Başkanı Mansur Yavaş, programı sunan spikere talimat vererek, belediye bürokratlarının ve belediye meclis üyelerinin salonun dışına çıkmalarını istedi. Anonsun ardından çiftçiler salona girdi.

Gerçek Gündem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP il başkanından asker eşleri hakkında skandal sözler! Canan Kaftancıoğlu'ndan çok çarpıcı açıklama: AKP, İstanbul’u tekrar kaybettiği an... Erdoğan hakkında çarpıcı iddia! Seçim sonuçlarını kadınlar belirleyecek