Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
18 Ağustos 2019 ( 96 izlenme )
Reklamlar

Memleket işte bu hale geldi! Afganistanlılar ile Pakistanlılar Taksim meydanında çatıştı!


Afganistan ve Pakistanlılar arasında makas ve bıçakların kullanıldığı kavga çıktı. Kavgaya polis, silah çekerek müdahale etti.Bir esnafın kavga eden kişiye hortumla su sıkması dikkat çekti.

Taksim'de Pakistan ve Afganistanlılar arasında makas ve bıçakların kullanıldığı kavgaya polis silah çekerek müdahale etti.

Taksim Meydanı Talimhane girişinde saat 16.30 sıralarında iki grup arasında henüz binmeyen nedenle kavga çıktı. Gruptakiler bıçak ve makas kullanarak birbirine saldırdı. Kavgaya polis müdahalede bulundu. Silah çeken polis, gruptakileri ayırmaya çalıştı. Bu sırada bir esnafın kavga eden kişiyi hortumla su sıkarak uzaklaştırmaya çalıştığı görüldü. Kavga edenlerden 3'ü hafif şekilde yaralandı. Polis kavga edenlerden ikisini gözaltına alırken diğer kişiler kaçarak uzaklaştı.

https://odatv.com/afganistanlilar-ile-pakistanlilar-taksim-meydaninda-catisti-18081924.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bilim Kurulu üyesi Kara: 'Her gün 1000 vaka görüyorsak en az 420 kişi...' Gezi'ye 'darbe' dediler akademisyenleri gözaltına aldılar! ‘Kredi Notu Ligi’nde 82’nci sıraya düştük! Şehir Üniversitesi, Marmara Üniversitesi’ne devredildi!