Müslüm Gündüz'den skandal ifadeler: "Zerre kadar namusu şerefi haysiyeti olan adam kızını üniversiteye verebilir mi ya? Karısını, kızını kıskanmayan deyyus cennet kokusu alamaz"

10 izlenme 09 Kasım 2023
Reklamlar

Müslüm Gündüz'den çok tartışılacak sözler. Gündüz, "Zerre kadar namusu şerefi haysiyeti olan adam kızını üniversiteye verebilir mi ya? Karısını, kızını kıskanmayan deyyus cennet kokusu alamaz" dedi.28 Şubat'ın sembol isimlerinden olan Aczmendi tarikatı lideri Müslüm Gündüz, kızını liseye ve üniversiteye gönderen aileleri hedef aldı.

Gündüz, 'Bir adamın kızını götürüp liseye, üniversiteye vermesi ne demek? Zerre kadar haysiyeti, şerefi olan adam kızını üniversiteye verebilir mi?' ifadelerini kullandı.

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emekli Amiral Atilla Kezek'ten 'elektronik kelepçe' isyanı! "37 sene devlete hizmet ettim, karşılığında bilezik taktılar" Yeni domuz gribi türüyle ilgili Bilim Kurulu üyesinden uyarı: Pandemi yapabilir! Kaftancıoğlu'ndan 'Özgürlüğünüzden taviz vermeyin" diyen Erdoğan'a yanıt: "Aşi İsmail, Ethem Sarısülük... taviz vermemişti" İşte 31 Mart’ta el değiştiren iller: En çok AKP kaybetti