Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
17 Eylül 2020 ( 15 izlenme )
Reklamlar

Öğrenciyi taciz eden öğretmene beraat verildi! "Rahatsız edici nitelikle olsa da cinsel taciz suçu vücut bulamamıştır"


Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi'nde öğrencisi E.K.'yi taciz eden coğrafya öğretmeni hakkında beraat kararı verilirken gerekçe olarak Rahatsız edici nitelikle olsa da cinsel taciz suçu vücut bulamamıştır" denildi.
Kadriye Moroğlu Lisesinde coğrafya öğretmeninin öğrencisine yönelik cinsel taciz ve tehdit suçundan yargılandığı karar duruşmasında, mahkeme heyeti "Rahatsız edici nitelikle olsa da cinsel taciz suçu vücut bulamamıştır" gerekçesi ile fail hakkında beraat kararı verdi. 

Artı Gerçek'ten Yağmur Kaya'nın haberine göre İstanbul Küçükçekmece’de bulunan Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi’nde öğrencisi E.K'ye yönelik cinsel taciz suçundan yargılanan coğrafya öğretmeni hakkında açılan davanın karar duruşması Küçükçekmece 17'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. 

Karar duruşmasında fail coğrafya öğretmeni hakkında öğretmenin gönderdiği mesajların “nahoş ve rahatsız edici” olmasının suça vücut vermesi için yeterli olmadığı gerekçesiyle beraat kararı verildi. Duruşma sonrası adliye önünde aile ve avukatlar açıklamada bulundu. 

Avukat Neziha Eken son duruşma beyanlarını, taleplerini mahkeme heyetine sunduklarını ifade ederek, iddianamede çocuğa karşı cinsel taciz ve tehdit adına suç işlendiğine yönelik kamu davası açtıklarını hatırlattı.

https://abcgazetesi.com/ogrenciyi-taciz-eden-ogretmene-beraat-verildi-rahatsiz-edici-nitelikle-olsa-da-cinsel-tac-359144

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devletin kaymakamı, AKP'li vekil adayına mikrofon tuttu! Şehit yakını Cumhurbaşkanı'nı istemiyoruz diyor ama algı 'CHP'ye tepki' şeklinde yapılıyor ! Erdoğan'ın okuduğu lise için 45 milyonluk kamulaştırma! Dünyaca ünlü şirket raporladı! AKP’ye o 3 ilden kötü haber!