Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Eylül 2018 ( 206 izlenme )
Reklamlar

Okul müdüründen muhalefete hakaret!

CHP'li Belediye Meclis Üyesi Uğur Kalkan’ın şikayetinin ardından, muhalefet partilerine ve yöneticilerine hakaret eden okul müdürü Ali Bayram Çakır hakkında soruşturma başlatıldı.


Gaziantep Nizip Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü olarak görev yapan Ali Bayram Çakır, sosyal medya hesabından muhalefet partilerine ve liderlerine yönelik hakaretler içeren paylaşımlar yaptı.

Çakır’ın özellikle 24 Haziran seçimleri döneminde artan hakaretlerinin ardından, Şahinbey Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Uğur Kalkan, Çakır hakkında şikayetçi oldu.

“GÖNÜL VEREN MİLYONLARI HEDEF GÖSTERMEKTEDİR”

Kalkan, şikayet dilekçesinde şu ifadeleri kullandı:

“Ali Bayram Çakır isimli şahıs sosyal medya hesabından Cumhuriyet Halk Partisi'ne ve Genel Başkanımız sayın Kemal KILIÇDAROĞLU'na sürekli hakaretler eden paylaşımlarda bulunmaktadır. Partimizi ve partililerimizi terör örgütleri ile ilişkilendirmekte ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne gönül veren milyonları hedef göstermektedir. Söz konusu paylaşımlardan bazılarını ekte gönderiyorum. Bir devlet memuruna yakışmayan ve yasak olan bu paylaşımlarla ilgili gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.”

Uğur Kalkan’ın şikayetinin ardından, muhalefet partilerine ve yöneticilerine hakaret eden okul müdürü Ali Bayram Çakır hakkında soruşturma başlatıldı.

İşte Çakır’ın paylaşımlarından bazıları:

 

https://odatv.com/okul-mudurunden-muhalefete-hakaret-07091853.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çekirgeler Akarca Ovası’nı istila etti! Yandaş sendikadan pişkin talep! İşte gericilik böyle bir şey…‘Kadınlar pantolon giymesin’ diyen İhsan Şenocak lise açıyor! Bakan Koca açıkladı: Türkiye’deki toplam vaka sayısı 144.749’a, vefat sayısı ise 4.007’ye yükseldi!