Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
16 Ocak 2018 ( 633 izlenme )
Reklamlar

Ortaokul kantininde harem-selamlık!

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde vekaleten müdürlüğünü yaptığı Metin Seçkin Ortaokulu'nda harem-selamlık uygulaması başlatan Metin Demirbağ, velilerine ve öğrenclerin tepkisiyle karşılaştı.

Çerkezköy Havadis gazetesinde yer alan habere göre 75. Yıl Ortaokulu müdürüyken kız çocuklarına "Makyaj yapar kıvırtırsanız, yanınızdaki erkeklere sarılırsanız sonunuz Özgecan gibi olur. Sizler erkeklerden daha betersiniz. Siz kuyruk sallamasanız onlar da size gelmez", erkek çocuklarına da "Yavşak yavşak gülmeyin. Kızlara yanaşmayın. Muhatap olmayın" diyen Metin Demirbağ, yine bir skandal uygulamaya imza attı.

Demirbağ, yeni görev yeri olan Metin Seçkin Ortaokulu’nda kantinde harem-selamlık uygulaması başlattı. Okul kantinini "Kız öğrenci sırası" ve "Erkek öğrenci sırası" diye ikiye ayıran Metin Seçkin Ortaokulu müdürü Metin Demirbağ, velilerin tepkiyle karşılaştı. Hafta sonu özel bir okulun bursluluk sınavı için çocuklarını bu okula götüren veliler, kantindeki karşılaştıkları "harem-selamlık uygulamasına tepki gösterdiler.

"ÇOCUKLARIMIZI BU ZİHNİYETE Mİ TESLİM EDECEĞİZ"

Veliler "İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bu okulda böyle bir uygulama yapıldığından haberi var mı acaba? Varsa bu duruma nasıl müsaade ediyorlar. Okul müdürünün eski görev yaptığı okuldan zaten sabıkası var. Bu adam nasıl hâlâ okul müdürlüğü yapabiliyor? Yetmezmiş gibi bir de Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürlüğünü de bu adam yürütüyor. Biz gençlerimizi ve çocuklarımızı bu adama mı emanet edeceğiz" dediler.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/yurt-haber/ortaokul-kantininde-harem-selamlik-h70997.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan ve Albayrak'a 7.8 milyar 'yedek ödenek!' Adrese teslim ihale, Sayıştay raporunda! Terör örgütü manipülasyona hız verdi... Bu haberlere inanmayın! Seçim rüşveti halkın cebinden! Milletin cebinden ödediler, zararı gizliyorlar!