Polis’ten liseli öğrencilere önce gözaltı, sonra şiddet !

253 izlenme08 Haziran 2018
Reklamlar
İstanbul Kadıköy’de polisin uyguladığı şiddet, görenleri isyan ettirdi. Liseli Gençlik örgütü Bahariye Caddesi'nde “Karneler sizin, gelecek bizim!” çağrısıyla eylem düzenledi. Alana gelen liseli öğrencilere polis sert bir şekilde müdahale ederek, yaklaşık 30 kişiyi gözaltına aldı.

Daha sonra öğrencileri araca bindiren polis, gençleri copla dövmeye başladı. O anları civarda bulunan vatandaşlar videoya kaydetti. Polisin liselileri sert bir şekilde gözaltına almasına tepki gösteren bazı vatandaşlar da darp edilerek gözaltına alındı.

Kadıköy Numune'de sağlık kontrolünden geçirilen liseli öğrenciler sağlık kontrolüne götürülürken, "Bakın, benim kafamı 3 yerden yardılar!" diye bağırdığı görülüyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İsyan ettiren bir haber daha! Yeni doğum yapan eşini hastane odasında bıçakladı AKP seçmeni vatandaşın, aç kalınca aklı başına gelmiş ! Akkuyu Nükleer Santrali'nde çalışan mühendislerden uyarı: Apartman inşaatı bile daha ciddi yürütülür Bülent Arınç'tan çok konuşulacak 'kozmik oda' itirafı! "Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isteğiyle açıldı"