Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
01 Mayıs 2018 ( 148 izlenme )
Reklamlar

Saadet Partisi’nin cumhurbaşkanı adayı belli oldu

Saadet Partisi, 24 Haziran erken seçimleri için Cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Partinin cumhurbaşkanı adayı Genel Başkan Temel Karamollaoğlu oldu.

Yüksek Seçim Kurulu bugünden itibaren Cumhurbaşkanı adaylık başvurularını almaya başladı.

Meral Akşener’i aday gösteren İYİ Parti ve Doğu Perinçek’i adayı olarak gösteren Vatan Partisi’nin ardından Cumhurbaşkanı adayını resmi olarak açıklayan üçüncü parti Temel Karamollaoğlu’nun liderliğini yaptığı Saadet oldu.

SAADET’İN ADAYI LİDERLERİ OLDU

Saadet Partisi, Cumhurbaşkanı adayı olarak Temel Karamollaoğlu’nu gösterdi.
Saadet Partisi, adayı için 4 ve 9 Mayıs taripleri arasında en az 100 bin imza toplayacak.  Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, Seçim 2018 Atılım Toplantısında yaptığı açıklamada “Bütün gücümüzle, öyle 100 bin değil en az 500 bin imzayla, hiç kimsenin tereddüdü olmayacak bir tarzda başkan adayımızı belirleyeceğiz” demişti.

Kesin aday listesi ise YSK tarafından 13 Mayıs’ta açıklanacak.

http://halktv.com.tr/saadet-partisinin-cumhurbaskani-adayi-belli-oldu-319550

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rotterdam'da Türkiye'deki seçim sonrası AB dışındaki ülkelerden seçmenlere oy verme yasağı Sultanbeyli'de Atatürk'süz 30 Ağustos kutlamasına tepki: Bu tören kutlanamaz! Tebliğciler yine sahnede ! Yılbaşı tebriği yerine Noel TEBLİĞİ dağıttılar ! Gaziantep'te bir yurttaş, ABD'de yaşayan kızı adına oy kullanıldığını söyledi !