Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Şubat 2019 ( 99 izlenme )
Reklamlar

Sebze-meyve satışından sonra Erdoğan'dan bir 'ucuz satış' açıklaması daha: Temizlik ürünü satacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sebze-meyvenin ardından ucuz temizlik maddesi de satacaklarını söyledi, 'Bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl Gabar'da Tendürek'te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık' dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Keçiören'de toplu açılış töreninde konuştu.

"Son günlerde Türkiye'de bir oyun oynanmaya başlandı. Patlıcan, domates, salatalık... Fiyatları tırmandırmaya başladılar" diyen Erdoğan, "Bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl Gabar'da Tendürek'te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. Gıda ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceğiz" ifadelerini kullandı.

https://www.abcgazetesi.com/ekonomi/sebzemeyve-satisindan-sonra-erdogandan-bir-ucuz-satis-aciklamasi-daha-temizlik-urunu-satacagiz/haber-121318

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk Anıtı'na baltayla saldıran kadın akıl hastanesine yatırıldı! Sınavdan üç gün önce 'kazananlar' belli oldu! Tren faciasının kahramanları Hacamat ve sülük tedavisi SGK reçetesine girdi!