Home
26 Şubat 2024 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Seçil Erzan davasında flaş gelişme! Bilirkişi raporuna göre...


Aralarında iş insanları ve futbolcuların da bulunduğu onlarca kişiyi, milyonlarca dolar dolandırdığı gerekçesiyle tutuklu yargılanan Seçil Erzan’ın cep telefonu incelemesine ilişkin bilirkişi raporu tamamlandı.

Kamuoyunda yüksek karlı gizli fon adıyla bilinen, 2’si tutuklu 7 sanığın yargılandığı dolandırıcılık davası dosyasına, sanıklar Seçil Erzan, Nazlı Can, Ali Yörük ve Atilla Yörük'ün telefon incelemesine ilişkin bilirkişi raporu eklendi.

SEÇİL ERZAN'IN GOOGLE ARAMA GEÇMİŞİ

Raporda, 15 Mart ve 7 Nisan 2023 tarihleri arasında sanık Erzan’ın internet aramalarında, “Hangi ilaç öldürür?”, “Türkiye’ye suçlu iadesi olmayan ülkeler 2023”, “İsviçre suçlu iadesi”, “Suçlu iade etmeyen ülkeler”, “İntihar çeşitleri”, “Fare zehri insanı kaç saatte öldürür?”, “Nasıl intihar edilir?”, “Kendini asma”, “Fare zehri insana zarar verir mi?” ve “Bilekleri kesmek” ifadeleriyle aramalar yaptığının tespit edildiği belirtildi.

SİLİNEN MESAJLAR DA ORTAYA ÇIKTI

Erzan’ın telefonundaki pek çok fotoğrafın silindiğinin tespit edildiği aktarılan raporda, elde edilebilen fotoğraflarda ise sanığın kişisel ajandasında bazı müştekiler ile “hoca” ve “F.T.” isminin yazılı olduğu kişilere ilişkin yaptığı ödeme kayıtları ve senetlerin bulunduğu fotoğraflara, 7 Nisan 2023'te müşteki Volkan Bahçekapılı ile sanık Erzan arasında gerçekleşen konuşmaların devamında Bahçekapılı’nın Erzan'a “Ya sen ne kadar yalancı bir kadınmışsın. Şimdi hocayı arıyorum.” mesajına da yer verildi.

İstanbul Gündemi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Üretime ara veren fabrikaya vatandaş isyan etti! 15 Temmuz öncesi bir sır ziyaret daha ! Erdoğan, Gül ve Akar gizlice bir araya gelmiş ! AKP Kadın Kolları Başkanı halkı 'yardımlarla' tehdit ederek oy istedi! 'Eğer bu güzelliklerin, bu yardımların devam etmesini istiyorsak Erdoğan'ın, AK Parti'nin, belediyelerin yanında olacağız' İstanbul Etiler'de Araplara özel gece kulübü açıldı! Sabaha kadar Ayva yallah yallah!