Anasayfa1
29 Haziran 2021 ( 74 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker’in iddialarının odağındaki Korkmaz Karaca'dan vatandaşa hakaret!


Sedat Peker’in iddiaları odağında yer alan Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi Korkmaz Karaca, kendisine gelen ‘p*zevenklik’ tepkilerine dayanamayıp vatandaşa hakaret etti. 


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi ve AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca ile ilgili 'p*zevenklik' suçlamasında bulunmuştu.

Peker, Twitter’da paylaştığı mesajlarda şunları söylemişti:

“56 sene evvel Bakırköy eski belediye başkanı Ünal Erzek (Ateş Ünal Erzen) başta olmak üzere tüm CHP’li isimlerden sinyalcilik yaparken bu zenginliğe nasıl ulaştın (ben anlatacağım)? Kendi evinden daha çok Maxx Royallerde, Vogue otellerde kalabilecek hale nasıl geldin (o otellerin fiyatları belli)?

Deniz Baykal’ın kaset olayından sonra eski pezevenkleri geri çekilince görevi nasıl devraldın? Kardeşlerim, bunun benle görüşmek istemesinin sebebi, Deniz Baykal’a getirdiği kızlardan birinin ailesinin haberi olmuş. Bu konuda Antalya’daki bu aileyle görüşmem için en yakınlarımı araya koyup bana ulaşmak istedi (Kızın ve ailesinin adını vermemiz doğru olmaz). Tabi ki ben böyle bir namussuzluğun parçası olmadım.

Deniz Baykal bu durumdan haberi olduğu için bunun eline düştü. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanı'yla Deniz Baykal’ın hastanedeki görüşmesini, Hasan Doğan üzerinden koordine eden Korkmaz Karaca'dır. Sonraki yükselişini zaten tüm Türkiye biliyor. Süslü sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. Korkmaz Karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? Süslü sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.”

VATANDAŞA HAKARET ETTİ

P*zevenlik iddialarının odağındaki Korkmaz Karaca, sosyal medya platformu Facebook'ta kendisine gelen vatandaş eleştirilerine dayanamadı, bir vatandaşa hakaret etti.

"VAR MI SATTIĞIM BİR YAKININ"

Bir vatandaşın, "Vay p*zevenk vay. Bütün ülke sana p*zevenk diyor. Ne diyorsun bu işe büyük p*zevenk" yorumuna, Karaca'nın yanıtı şöyle oldu:

"Var mı sattığım bir yakının. Tanıyamadım." 

"ANANI MI KARINI MI SATTIM"

Karaca, bir başka vatandaşın, "Yurt genelinde kadın satıyorsun. Vay kansız baş p*zevenk vay" yorumuna ise şöyle yanıt verdi:

"Ananı mı karını mı sattım."


https://www.krttv.com.tr/gundem/sedatpekeriniddialarininodagindakikorkmazkaracadanh83118.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Operaya giden Binali Yıldırım'a protesto 'Her Şey Çok Güzel Olacak ! Mustafa Kemal'in Askerleriyiz !' Anket sonuçları Erdoğan’a geri adım attırdı! 39 ilçede miting planı iptal mi edilecek? 17-25 Aralık'tan sonra istifa eden AKP'li eski Bakandan ortalığı karıştıracak sözler! Suudi Arabistan'da raflara 'Türk markalarına dokunmayın' yazıları astılar!