Sokak röportajında konuşan kadın: "AKP'yi hiç sevmiyorum. Ezanımızı alamazlar, bayrağımızı indiremezler, Atatürk'ü de silemezler"

8 izlenme 30 Kasım 2023
Reklamlar

Sokak röportajında konuşan bir kadın söyledikleriyle duygulandırdı:"Ben cumhurbaşkanını, AKP'yi hiç sevmiyorum. Hiçbirini sevmiyorum. Ben Atatürkçüyüm, onu baba olarak bildim. Atatürk'ün minicik bir toprağına bile zarar veremezler, onu kalbimizden alamazlar. Atatürk Havalimanı'nı mahvetti, sırf adını kaldırmak için ama ezanımızı alamazlar, bayrağımızı indiremezler, Atatürk'ü de silemezler"

Sokak röportajında konuşan bir kadın söyledikleriyle duygulandırdı:
"Ben cumhurbaşkanını, AKP'yi hiç sevmiyorum. Hiçbirini sevmiyorum. Ben Atatürkçüyüm, onu baba olarak bildim. Atatürk'ün minicik bir toprağına bile zarar veremezler, onu kalbimizden alamazlar. Atatürk Havalimanı'nı mahvetti, sırf adını kaldırmak için ama ezanımızı alamazlar, bayrağımızı indiremezler, Atatürk'ü de silemezler"

Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Asgari ücrete yapılacak zammı kuruşu kuruşuna açıkladı: "2024'te ara zam da yok" Barış Yarkadaş 'AKP, beş maskeyi bile dağıtmayı beceremeyen ve maskeyi karneye bağlayan bir hükümet olarak tarihe geçecek !' AKP'liler ile MHP'liler birbirine girdi ! Melih Gökçek'ten bir skandal daha! İstifa etmeden 3 ay önce...