Spor salonu'ndan Atatürk'ün adını silip, Fethullah Gülen'i ziyaret eden AKP'li vekilin adını verdiler!

91 izlenme 10 Ağustos 2020
Reklamlar

Burdur şehir merkezinde bulunan ve 2013 yılında yıkılan Atatürk Kapalı Spor Salonu'nun adı değiştirildi. Spor salonuna AKP Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in adı verildi.

Burdur şehir merkezinde bulunan ve 2013 yılında yıkılan Atatürk Kapalı Spor Salonu Şeker İşçi evlerinde yapımı ikmail ihaleleri yılan hikayesine dönen ve yapımının sonuna gelinen kapalı spor salonuna halen aktif siyaset yapan AKP Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in adı verildi.

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, konuyu sosyal medyaya taşıdı. Halktan gelen tepkiler üzerine yetkililer kapalı spor salonuna astıkları "Bayram Özçelik Kapalı Spor Salonu" yazısını söktü. 

Konuyla ilgili herhangi bir bakanlık tasarrufunun olmayışı ise dikkatlerden kaçmadı. Kapalı spor salonuna adı verilmek istenen AKP milletvekili Özçelik ise Pensilvanya'da FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen'i ziyaret ettiği fotoğrafı ile gündeme gelmişti

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Remres’in anketi: ‘Cumhur’ ve ‘millet’ başa baş, Erdoğan’ın oyu yüzde 41.7 RTE 'Bizde bir adet var başımıza bir şey geldiği zaman hemen dış güçler ve yabancılar deriz ancak ben buna katılamıyorum' İşte devlet böyle soyuluyor! Üniversite 1 liralık malı 10 liraya almış! Tanınmış isimlerden olay video! 'Şşşşşşttt! Bu ülkede her şey yolunda gidiyor!'