Suriyeliler İzmir'de topluca volta atarak gövde gösterisi yaptı!

32 izlenme 07 Eylül 2022
Reklamlar

İzmir Menemen’de bir grup Suriyeli kaçak göçmen, gündüz vakti topluca cadde üzerinde yürüyerek adeta volta attı. Gövde gösterisi yaparcasına yürüyüş yapan Suriyelilerin bu tavrı büyük tepki çekti.

OdaTV'nin haberine göre, İzmirdecevirmeradar_35 adlı Instagram hesabı, İzmir Menemen’de Suriyeli kaçak göçmenlerin kalabalık halde gezdiği anların videosunu yayınladı.

Videoda kalabalık grubun, yol ortasında adeta gövde gösterisi yaparcasına yürümesi şaşkınlık yarattı.

Sosyal medyada yayınlanan video, kullanıcıların tepkisini çekti. Bazı vatandaşlar "Caddede yanlamasına yürüyen Suriyeliler, gövde gösterisi yaparcasına tavır sergiledi. Hava atarcasına yürüyen bu kişilerin savaştan kaçarak Türkiye'ye geldiklerini biliyoruz" dediler.

Suriyelilerin en ufak bir olayda Türkiye'yi terk etmesine kesin gözle baktığını belirten bir diğer vatandaş da "Onlar gününü gün ediyor. Benim Mehmetçiğim bu vatan toprağı için şehit düşüyor. Onlar ise plajlarda, eğlence merkezlerinde günlerini gün ediyor. Ne kimlik soran var ne de necisin diyen" yorumunu yaptı. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aladağ davasında mahkeme heyeti değişti, 4 sanık tahliye edildi! CHP 'Hodri meydan' demişti: Tarihi surlara asılan Erdoğan pankartı kaldırıldı Enflasyon rakamları açıklandı: TÜİK'e göre yıllık enflasyon yüzde 61,53 ENAG'a göre yıllık enflasyonu yüzde 130,13 Kara liste affı için kanun teklifi verildi!