Talihsiz AKP'li (!) 'Reis geliyor Reis... Bas ! bas !' dedi, kaza yaptı !

1365 izlenme 13 Mart 2018
Reklamlar
15 Temmuz Şehitler Köprüsünde AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konvoyunun yanında geçtiğini gören sürücü heyecanlanarak kaza yaptı. Konvoyu görüntülemeye çalışan sürücünün, kaza anı kameralara da yansıdı.
Görüntülerde, koruma polislerinin Kısıklı’daki konutuna gitmek isteyen Tayyip Erdoğan için yolu açtığı görülüyor. Bu sırada kayda giren otomobildekilerin “Reis geliyor reis. Bence Kısıklı’ya gidiyor” dediği duyuluyor. Kayıt devam ederken Erdoğan’ın aracının geçmesiyle heyecanlanan araçtakilerin ‘Cumhurbaşkanı geçiyor. Bas bas” dediği duyuluyor. Kısa bir süre ilerleyen sürücünün önündeki aracı son anda fark ederek fren yaptığı ve duramayarak araca hafif şekilde arkadan çarptığı görülüyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şirketlerinin kasalarına her yıl 247 milyon Euro aktarılıyor, bir köprü alıp, beş köprü bedeli ödeyeceğiz! Spor Toto İslami İlimler Fakültesi’ne Diyanet’ten fetva! 'FETÖ' şartı kaldırıldı! AKP'li ve MHP'li belediyelere ait arsalar art arda satılıyor! Ahlak sınırlarını aşan konuşma! Bir kadına 'Sen kaç modelsin yavrum' diyen kişi AKP'li milletvekilinin kardeşi çıktı iddiası!